Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pár hetes vagy 1 hónapos...

Ha pár hetes vagy 1 hónapos terhes vagyok, de még nem tudok róla és elmegyek strandra termálvizes vízbe fürödni, azzal árthatok a magzatnak?

Figyelt kérdés

3 hete kezdtünk bele férjemmel a baba projektbe.

Tervezzük hogy elmennénk egyik hétvégén wellenesezni-fürödni de javarészt meleg vizes medencék vannak.

Tudom, hogy kevés az esély, hogy az első próbálkozós hónapban összejöjjön a baba, de ha igen árthatok ezzel neki?


2016. jan. 7. 10:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak a szaunát szolit és a 37 foknál melegebb vizeket hagyd ki.
2016. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már terhes vagy akkor igen, árthat a meleg víz. (hiszen az mindegy hogy tudsz-e róla vagy sem, a lényeg hogy terhesen nem ajánlott melegvízű medencében fürödni)
2016. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nézd alapvetően nem ajánlott ugye a termálvíz és a szauna, DE mivel még azt sem tudod az vagy-e ezen felesleges görcsölni. Én már teszteltem pozitívat mikor meleg vízben fürödtem utána, sőt még egy kemény kettlebell edzést is lenyomtam. És köszi a baba jól van. Ha ilyen korán elmegy az azt jelenti nem biztos, hogy jó lett volna a megszületik (akármilyen betegség stb.) Nekem volt már úgy 2x is, hogy nem csináltam semmit és mégis elment 7-8 hétre a baba. Így automatikusan mindkét terhességgel veszélyeztetettként kezdtem, köszönik szépen szuperül vannak. Most meg a harmadik váratlanul jött össze és tényleg mindent csináltam. Szóval szerintem ezen ne parázz már most. Ha bebizonyosodik, hogy terhes vagy, akkor majd gondolkozhatsz ezen.
2016. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!