Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez jelezhet terhességet? Van...

Ez jelezhet terhességet? Van esély rá hogy végre sikerült?

Figyelt kérdés
Sziasztok!párommal jó ideje szeretnénk babát.Ma nem kellene megjönnie.viszont ilyen furcsa rózsaszínes nyák volt a papiron.soha nem volt még ilyen.mindig amikor megjött sok,élénk piros vérrel kezdődött.igy most ez nagyon furcsa.ez jelenthet valamit?volt akinek ez történt a nemvért napján és babás volt?ha holnapig nem jön meg rendesen vehetek tesztet vagy már ne reménykedjek?köszönöm
2016. jan. 7. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből tesztelj,már ma reggel is lehetett volna.
2016. jan. 7. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm.igen tudom.ez első hónapokban mindig teszteltem a nemvárt napján de aznap meg is jött mindig.igy most úgy gondoltam megvárom ezt a napot és ha nem jön meg másnap tesztelek.de a mostani helyzetet nem nagyon tudom mire vélni
2016. jan. 7. 14:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem igy volt mint neked :) En tuti csinalnek egy tesztet most nem birnek a kivancsisagommal :D Drukkolok
2016. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és neked összejött? :) én is alig bírok magammal
2016. jan. 7. 14:41
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen ossze :) Rozsaszin folyas volt nemvart napjan meg utana 2-3 napig. Menszi napjan pozi lett de halvanyan,de latszott :) Ha nem jott meg csinalj egyet ha van teszted? Max reggel megismetled ;)
2016. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
gratulálok!! meg szeretném várni a holnapot mert sok negatív teszten vagyok túl.ha halnapig nem jön meg már lesz remény :) meg azért az első reggeli pisi akkor is reggeli első pisi :D
2016. jan. 7. 15:01
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, remélem sikerül neked és terhességet jelez, viszont en előző hónapban pontosan így voltam. Sosem szokott rózsaszínes nyák lenni, mindig vérzéssel indul, ezért reménykedtem én is, majd 1-2 napon belül megjött :( de kívánom, hogy neked ne így legyen!
2016. jan. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nagyon sajnálom,biztos hamarosan összejön. és köszönöm hogy drukkolsz.próbálom nem beleélni magam túlzottan :)
2016. jan. 7. 15:06
 9/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok én is, viszont sajnos én már az utóbbi három alkalommal így jártam, s megjött! De minden szervezet más, hátha Neked a babát jelzi! :)
2016. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Koszi a garatut de ez mar 5 eves a rozsaszin folyasom :)))) Reggel ird meg mi lett !!
2016. jan. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!