Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Na szóval, nagyon szeretem a gyerekeket és majd szeretnék teherbe esni de a férjemmel megbeszéltük hogy még várunk mert még nem érezzük hogy el jött volna az ideje...

Nem is tudom hogy írjam le amit érzek.

A párok akik körülöttünk vannak, baráti kör, rokonok, sorba jelentik be a terhességet. Ennek persze nagyon örülök De! Közbe (lehet ez rosszul fog hangzani) olyan nagy irigységet érzek hogy én még nem... Pedig leg belül tudom hogy még nem állok rá készen (22 éves vagyok a férjem 25) és nem tudom hogy miért érzem eszt. A férjemnek is említettem már és aszt mondta hogy persze, nekünk is lesz majd babánk de még van egy pár tervünk amit meg szeretnénk valósítani először. Es tudom hogy igaza is van. Mit csináljak hogy ez el múljon? Próbáltam már sokaknál menni látogatóba, be segíteni a babával de attól még jobban ez volt :( Néha olyan önzőnek érzem magam emiatt.



#Gyerekek/terhesség
2016. jan. 7. 16:18
 1/4 A kérdező kommentje:

És még azis rosszabitja a helyzetet hogy mindig aszt kerdezgetik hogy mikor jön a baba? Nem szeretnétek e meg gyereket...?

És hiába mondom hogy még nem, majd el jön az ideje, nem értik meg.

2016. jan. 7. 16:22
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég vegyesek az érzelmeid, de ebben a korban szerintem nincs ezzel olyan nagy baj! Valószínűleg hamarosan erősödni fog benned a vágy, hogy saját babát akarj, mivel már motoszkál benned, csak idő kérdése!
2016. jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy most még úgy vagytok vele, hogy jajj nincs elég pénz és előbb legyen lakás, kocsi és sok millió a számlán és persze jó munka, karrier. Pár év múlva úgy fel fog erősödni a vágy, hogy mindez már egyáltalán nem számít majd.
2016. jan. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fordítva gondolozol

nem azt nézen hogy élig tele a pohár, hanem félig üres...

még ki kéne élvezned használnod az igazán kettesben töltött időket és örülni annak, magyarán a ma pillanatait megélni, mert ez sem fog visszajönni soha többé, ami most van.

egy terhes barátnő mellett is fel kéne hogy dobjon egy jégkori a pároddal szabadon, vagy akármi.

sőt, én ismerekk olyat, akinek meg nem jött össze a baba és mégis őszintén örült más szülésének és nem aggódott, annyit mondott mindig majd, jön, ha jönni akar, én szeretettel várom :)

ez a tartás nem sok mindenkiben van meg.

törekedj, hogy benned meglegyen igazi nő egyél, azután anya :)

2016. jan. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!