Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lassan egy hónapja marad el a...

Viki1331 kérdése:

Lassan egy hónapja marad el a menstruációm két negatív tesztem is lett. Szerintetek mitől lehet ez Próbáljak még tesztelni vagy orvoshoz kellene már ilyenkor fordulni? Egy dermoid cisztás műtéten már túl vagyok remélem nem jött elő újra ez a probléma

Figyelt kérdés

2015. dec. 17. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Én még várnék 1 hetet,nemigazán foglalkoznak még 1 hetes késéssel. Viszont ha időközben megjön,de a jövőhónapi sem rendszeres,akkor mindenképp menj el!
2015. dec. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, lehet nem fogalmaztam egyértelműen, ez szombaton már 4 hetes késés lesz
2015. dec. 17. 14:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi babát tervezünk(tesót) és 12. Napja késik.. teszt negatív.. ha nem jön meg hétfőig akkor doki...
2015. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem orvos mindenkepp!
2015. dec. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen mérek. Mar volt hasonló kérdésem itt akkor a görbém is beraktam. De most így állok... a hőm is azt mutatja hogy még nem volt semmi.. de a ciklus meg már be is húzta. :/


[link]

2015. dec. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ba.....us.. ezt nem ide akartam sorry.
2015. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, mi lett a történeted vége? illetve mikor volt a műtéted? én most szintén műtét előtt állok, van egy nagyobb dermoid cisztám, és nagyon félek tőle. :/ tudnál nekem mesélni róla?
2016. jan. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta, hogy ez teljesen normális, hogy a gyógyszer abba hagyása után kimarad, végül kiderült nemvoltsemmi bajom. A műtétem két éve szeptemberben volt, akkor még 18 sem voltam, én nehezen viseltem, de egyébként nem kell tőle félni, jobb túlesni rajta, sőt az összes szobatársam már a műtét után pár órával sétálgatott, lement cigizni stb. szóval nem olyan gáz :)
2016. febr. 17. 10:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!