Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Véleményeznéd a ma esti...

Véleményeznéd a ma esti tesztem? Lehet reménykedni szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2016. jan. 7. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
+ Grat! :)
2016. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
En pozinak latom. Sok sikert. Tesztelj reggel ujbol. Szoritok. Majd irj, hogy mi van
2016. jan. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Szerintem felesleges tesztelni, max egy pár nap múlva ha megnyugtat egy erős teszt. :)
2016. jan. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 mandiga ***** válasza:

Predictor early? Akkor szerintem tesztelj egy másikkal is.

Én is pozinak látom, de sajnos sokszor nem a valóst mutatja.

Remélem nálad jól mutatja. :)

2016. jan. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Predictor igen és a legujabb fajta, 37. napon este tesztelve. (előző ciklus 36 napos volt) Ha jól értem a régi 4 nappal, ez az új pedig 6 nappal mensi előtt ígér eredményt. Ez az első honapunk, így fals pozitív tesztekkel még szerencsére nincs tapasztalatom. Viszont azt olvastam, hogy nagyon ritka, hogy első hónap sikeres, ezért is vagyok bizonytalan.
2016. jan. 7. 23:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Pozitiv grat :)


Es egyaltalan nem ritka hogy az elso honapban sikerul, kapasbol van vagy 10 ismerososm ( klubbol) akinek igy jott ossze.

Nekunk a 2. - ban endometriozis, ciszta es mioma mellett.

Jon amikor jonnie kell !

2016. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Pozitiv!!! Pár nap múlva már erősebb lesz a csík ha ismételsz! Gratulálok!!!
2016. jan. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm de egyelőre semmi sem biztos sajnos. :(

Szóval ugye 37. nap esti vizeletből predictor early pozitív, viszont 39. nap(ma) reggeli teszt negatív. Egy x-epilt és egy vaterás olcsó one stepet próbáltunk ma reggel.

Mondjuk menstruáció nincs továbbra sem, előző ciklus 36, előtte 34-30 között, kb fél éve pedig tabletta miatt fix 28 ugye.

2016. jan. 9. 10:39
 9/10 mandiga ***** válasza:
Még lehet baba, esetleg később foganhatott. Hőt vezetsz? Abból lehetne tudni, hogy mikor volt ovud.
2016. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem. Első hónap védekezés nélkül, úgyhogy semmi tudományos módszert nem vetettünk be, csak sokszor együtt voltunk. :)
2016. jan. 9. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!