Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a csaj tényleg...

Szerintetek ez a csaj tényleg terhes?

Figyelt kérdés
[link]
2016. jan. 8. 13:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Előfordulhat de azért nem vennék rá mérget....
2016. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből igen nehéz megállapítani :D. Vagy igen, vagy csak van egy kis pocakja.
2016. jan. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

igen, bár elég korai szakasz lehet, szerintem max. 10-12. hét és inkább puffad és az látszik rajta...de ettől még lehet terhes...de a terhes pocak a 15.-16. héttől látszik egyértelmően sőt van akin még akkor sem.

én elég vékony vagyok és a 13. héten már észrevették. de én úgy néztem ki 10 hetesen is, mint kb. ez a lány a fényképen, mert puffadtam.

2016. jan. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
persze lehet hogy csak a nagy a pocakja ahogy előttem is írta az első két válaszoló
2016. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azért nem lehetetlen, én is kb. így néztem ki az elején, mikor vártam a kisfiamat...
2016. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vagy igen, vagy nem. Egy kiadós ebéd után én is így nézek ki.
2016. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Nem csak kajálás után ekkora..

Mindig ilyen!

2016. jan. 8. 13:48
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehet. De nem biztos.

Nekem szülés után 2 évvel is van majdnem ekkora hasam sajnos. (bár a férjem imádja). Ismerősömnek ennél is nagyobb, olyan alkat, és nem terhes. (bár mi nem csinálunk ilyen - kifejezetten pocakmutogatós - képet magunkról)


Ez alapján nem lehet megmondani. HA tapintásra kemény, feszes, és nem "puha zsíros", akkor nagy valószínűséggel terhes. De ez alapján sem 100%.

2016. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, egy képből nem lehet megmondani, lehet hogy kicsi hízás, vagy csak puffadt. nekem van olyan hogy olyan a hasam mint gy 6 hónapos terhesnek,és ha feltennék egy képet biztos kb annyinak tippelnének mégsem vagyok terhes csak felpuffadtam.
2016. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!