Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a fiu es a csaj egyszerre...

Ha a fiu es a csaj egyszerre elegitik ki egymast (kezzel) es a fiu elmegy, zsepkedonvel megtorli, aztan atutott a zsepin a kezere a sperma. Letorli a kezerol, ujra benyul a lanynak, akkor a lany lehet terhes?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 10:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon erősen kétlem. Ez így kevés. Levegőn agyontörölt spermákkal... áhh. Nem paráznék ezen.

De legközelebb ne maszatoljatok mindent össze, mert egyszer megoldjátok!

2014. júl. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt. S utana meg jon 1 kicsi spermium,s ha azt kezzel toroltem le,majd a kezemet megtoroltem,hogy szaraz legyen,aztan nyultam be ,uy sem lehet terhes?..
2014. júl. 9. 10:47
 3/4 kenis21 válasza:
Nem
2014. júl. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
41%
Minek nyulkálsz ha fogalmad sincs a dolgokról?? Olvassatok utána nem csesztetni akartlak titeket de durva hogy fogalmatok sincs..
2014. júl. 9. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!