Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4 órán keresztül nem...

Ha 4 órán keresztül nem pisilek, akkor a 10. dpon kimutatná ma a CB digitális a terhességet? 2x vetéltem már el, most szeretnék időben tudni róla ha kisbabánk lesz.

Figyelt kérdés
2016. jan. 8. 15:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Még akkor is korai, ha ilyen előzmények vannak.

Akkor már az a pár óra nem oszt,nem szoroz, csinálj holnap reggeli vizeletből tesztet.

De ha negatív, akkor is lehet még holnap is korai a teszt, éppen ezért nagyon semmit nem tudsz megelőzni, hisz ha terhes vagy, nincs rá garancia, hogy a teszt kimutatja.

2016. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem extra-értzékeny a CB, attól hogy drága és digitális, lehet, hogy egy Facelle-el többre mész. De próba szerencse.


Amúgy a kérdésre válaszolva, ennyire korán mindenképpen várj meg egy reggeli pisit és még úgy is kérdéses, hogy bármilyen teszt kimutatja-e, ha van is baba. Drukkolok!

2016. jan. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha genetika miatt vetélsz teljesen midnegy mikor tudod meg h terhes vagy e. Menzesz elött kimutathatja aztán ha nem életképes simán távozik a vérzéssel te meg emésztheted magad.
2016. jan. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyetértek azzal, hogy egy mezei csíkos teszt jobb lesz erre a célra, mert ha nincs meg a kellő hcg szint a vizeletben, akkor negatív lesz, nem írja ki, hogy"talán". Biszont a sima teszten lehet egy halványka csík ha baba van, de szerintem is várj legalább reggelig. Az én tesztem 16.

DPOn lett először nagyon halványka pozitív, így én kiábrándultam a korai tesztelgetésből. Sok sikert!

2016. jan. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem tesztelek csak vasarnap reggel. Alacsony a prog.szintem.
2016. jan. 8. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, egy 10 es egy 6 hetes picit vesztettem el anno. 2 év után most utolsó pillanatban belevágtunk... Csütörtök-péntekre nem vártam, csüt. esti x-epil negatív, pentek d.u.-i szintén. Ma d.u. csinaltam Predictor early-t és mintha lenne vmi,de halvány a csík. Holnap reggel Facelle-t próbalom,sokan ajánlották. Megmondom őszintén tartok attól hogy az is negatív lesz,de bízok benne hogy a mai halványka már jel...
2016. jan. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A lényeg lemaradt, èn a CB-t nem javasolnám, drága és a predictor early érzekenyebb pl. Tehát felealeges pénzkidobás, drukkolok
2016. jan. 9. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!