Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Feltétlenül magasabbnak kell...

Feltétlenül magasabbnak kell lennie a hőmnek ha terhes vagyok vagy ez is mindenkinél más?

Figyelt kérdés
Soha nem szoktam méregetni, úgyhogy az alap hőmérsékletemet se tudom. Most 36,6-ot mértem.
2016. jan. 8. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van, hogy magasabbnak kell lennie az alaphőnél, de nem nem kell 37nek vagy többnek lennie, hogy terhes legyél. Így random mérni meg tényleg nincs értelme, főleg, hohy az ébredési illetve 6 órai alvás utáni hő számít.
2016. jan. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem most volt arcüreg-gyulladásom, ezért mértem meg a hőmet. 36.5 volt, és 30 hetes terhes vagyok. Erről ennyit. Talán az elején magasabb volt egy picivel.
2016. jan. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm a válaszokat. Még nem tudom, hogy terhes vagyok-e, várnom kell pár napot tesztelésig, de reménykedem :)
2016. jan. 8. 16:52
 4/5 anonim ***** válasza:
A saját alaphődhöz (ovulációig mért ÉBRDÉSI) képest magasabb kell hogy legyen az ébredési hőd, ha nem megy fel a hő, nem volt ovu. A napközben, random módon mért testhőnek semmi értelme, kár az elemért. :)
2016. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
higanyos volt de köszi, tisztában vagyok vele h nincs értelme, nem foglalkoztam ezzel, csak maga az érdekelt, hogy ha nincs 37 hőm attól még lehet e baba :)
2016. jan. 8. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!