Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már hónapok óta tervezzük a...

Már hónapok óta tervezzük a babát a párommal, és most úgy néz ki összejött, de nem vagyunk benne biztosak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A mensim 24 napra jött meg,de kevesebb volt,mint szokott lenni. 2 és fél nap után el is múlt,azóta semmi. A mellem viszont nem feszül, és nem is érzékeny/fáj. A hasam sem görcsöl, szurkálást sem érzek. Mit gondoltok erről?

2016. jan. 9. 17:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Tesztet már csináltál? Ezt így nehéz megmondani.
2016. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Egy tesztet csinálhatsz azzal nem vesztesz semmit, de ne éld belemagad nekem is volt ilyen és nem volt baba. A vérzés erősségétől is függ, mert ha nagyon kevés volt és csak vér akkor azt beágyazódás is csinálhatta..
2016. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Holnap akarok egy tesztet csinálni, de nagyon félek hogy negatív lesz.Viszont a párom észrevette rajtam,hogy egyre többször kívánok meg dolgokat. Úgy értem,hogy van mikor csak úgy eszembe jut a pizza, stb, és bármit képes lennék megtenni azért, hogy ehessek.Lehetséges, hogy a jelek még nincsenek, de a kivánóság már jelentkezik?
2016. jan. 9. 17:28
 4/21 A kérdező kommentje:
Félidőben voltunk együtt párommal.
2016. jan. 9. 17:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Ilyen hamar nem jelentkeznek a tünetek.
2016. jan. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Korainak tartom a tüneteket, főleg így télen, amikor a szervezet raktároz és ezért kíván dolgokat.


csinálj tesztet! viszont, ha negatív, és a menzeszed máskor is furcsa lesz, érdemes egy hormonsort nézetni.

2016. jan. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
Bocs, hogy értetlenkedek, itt a többiek írják, hogy korai még bármit érezni, de nem is írtad pontosan, hogy a ciklusod hányadik napján tartasz. Mert én úgy értem, hogy csak pár napja múlt el, de rendellenesen rövid volt, és azért gyanítod, hogy teherbe estél az előző ciklusban. Vagy azóta már a következő ciklus vége felé tartasz? Vagy most már késik is a menstruációd?
2016. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Félidőben együtt voltunk, most hétfőn megjött, szerda délután el is múlt,és azóta semmi.
2016. jan. 9. 17:53
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezek ilyen pszichés tünetek, bemagyarázod magadnak.
2016. jan. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Igen,biztos bemagyarazom magamnak, hogy 2 es fel nap utan mar nem voltam beteg:D Fuck Logic
2016. jan. 9. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!