Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második babát tervezzük volt...

Bogyo110 kérdése:

Második babát tervezzük volt valaki ugy hogy az elsőre sokat várt de a második terhessége simán összejött?

Figyelt kérdés
Egy éves múlott a kislányom és megkeztük januárban a második baba projektet!Előző terhességem előtt 3 évig próbálkoztunk volt hormon kezelés majd laporoszkopia majd méh átfuvás de semmi majd ezek után spontán jött a baba most meg jan 10 én volt a mensim meg utoljára azóta semmi tesztet már négyet csináltam de semmi doki meg szabi uh majd csak március 14 .-re kaptam időpontot .Félek hogy a második babura is sokat kell várnunk mert már most rendetlenkedik a mensim bár nem mintha eddig rendes lett volna!
2012. febr. 28. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mintha a saját sztorimat olvasnám! Mi 2,5 évig próbálkoztunk, volt átfúvás, inszemináció, Apa kivizsgálása, hormonkezelés...2,5 év után leraktam a lelki terhet és spontán összejött. Ma 16 hónapos. Mi is januárban kezdtük a tesó projektet és most 7 hetes pocakos vagyok:o) Alig merem még mindig elhinni!

Drukkolok Nektek nagyon, hogy könnyen menjen a második, mert el tudom képzelni, hogy min mentetek keresztül a 3 év során!

2012. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Óhhh, akkor elmesélem a történetem:

Közel 3 év után, túl rengeteg vizsgálaton, kezelésen, 4 vetélésen, lombikra időpontunk volt már, amikor a lányom spontán megfogant, és meg is született!

18 hónapos elmúlt, védekeztünk, plusz még szoptatok, ráadásul ebben a hónapban csak egyszer tudtunk együtt lenni, Valentin napon.

Péntek óta pozitív a tesztem!!!

2012. febr. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De jó ilyeneket is olvasni akkor majd irok hogy mi volt nálunk is !
2012. febr. 29. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!