Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már hónapok óta tervezzük a...

Már hónapok óta tervezzük a babát a párommal, és most úgy néz ki összejött, de nem vagyunk benne biztosak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
A mensim 24 napra jött meg,de kevesebb volt,mint szokott lenni. 2 és fél nap után el is múlt,azóta semmi. A mellem viszont nem feszül, és nem is érzékeny/fáj. A hasam sem görcsöl, szurkálást sem érzek. Mit gondoltok erről?

2016. jan. 9. 17:15
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Próbálj tesztelni hátha most sikerült!Nállunk a Férjem mind a két terhességem megállapította a teszt előtt 😊 Hátha nállatok is így lesz....sok sikert
2016. jan. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

6-8 hetesen kezdődnek a tünetek, addigra éri el a hcg azt a szintet, hogy tünet legyen, a kívánósságra ez különösen igaz.


Milyen volt az a 2,5 nap? Ha piros színű volt, akkor valószínűleg csak egy rövidebb menzesz, ha csak barnás és jóval gyengébb, akkor minél előbb tesztelj, mert ha mégis sikerült, és pozitív a teszt, akkor doki és progeszteronpótlás!

2016. jan. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem tesztelj, addig felesleges itt tippelgetni, hogy mennyi az esélyed. Egyébként milyen hosszúak a ciklusaid? A 24 napos ciklus egyedi eset volt, vagy általános?
2016. jan. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Általában is ennyi, és 4-5 napig szokott tartani.
2016. jan. 9. 21:50
 15/21 anonim ***** válasza:
A vérzésed megjött, a melled nem feszül. Nem vagy terhes.
2016. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Vilcsianyuja ***** válasza:
Akkor már elvileg a tesztnek ki kell mutatnia, ha tényleg terhes vagy. Bocs, ha feleslegesen traktállak olyannal, amit már úgyis tudsz, de hátha mégse. A középidőn nem tudom, mit értesz, de ha nem figyeled speckó módon az ovulációdat (hőmérőzés a leggyakoribb, de lehet még ovuteszt, méhszáj, hüvelyváladék figyelése is), akkor, ha csak a naptár-módszerre hagyatkozol, akkor neked a nagykönyv szerint 24 napos ciklusnál 10. nap körül van az ovulációd. Persze a nagykönyvtől simán el is térhet, de elvileg akkortájt van legnagyobb esélyed a teherbeesésre. Pecsételő vérzésed mensi előtt nem szokott lenni? Csak mert a rövid ciklus ezzel a menzesz előtti áttöréses vérzéssel együtt utalhat sárgatest-elégtelenségre.
2016. jan. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nem szokott lenni pecsételés.
2016. jan. 9. 22:05
 18/21 Vilcsianyuja ***** válasza:

Szerintem akkor csinálj egy tesztet valamelyik reggel, persze azért olyan hatalmas reményeket ne fűzz hozzá, mert azért mégiscsak volt valamennyi menstruációd. De hátha... Az annyira ne aggasszon, hogy nem feszül a melled és nem szurkál a hasad, mert sokszor ezek teljesen normális menstruáció előtti tünetek, és pont akkor maradnak el, ha teherbe esik az ember lánya.

Ha nem sikerült, akkor koncentráljatok az együttlétekre már a 8-9. naptól, úgy a 12-13. napig. Leghatékonyabbak a spermiumok általában akkor, ha kétnaponta vagytok együtt, de az se baj, ha sűrűbben sikerül összebújni.

2016. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. jan. 9. 22:19
 20/21 anonim ***** válasza:
Nekem 2 napig tartott, nem görcsölt, mégsem vagyok terhes. Ez ilyen hónap volt és kész.
2016. jan. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!