Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek segített a cickafark...

Zsutyi kérdése:

Kinek segített a cickafark tea a teherbeesésben? Szedtetek mellette mást is? Menstruáciò alatt is lehet inni?

Figyelt kérdés
Gyerekvállalás,egészség,

2016. jan. 9. 19:15
 1/3 mandiga ***** válasza:
Ciklus első napjától kell inni, viszont, ha rendszeres a menzeszed, akkor mensi elmúlásával idd. Nekem ez az első hónapom, hogy iszom a cickafark teát, most már a palástfű teát. Pár nap és kiderül, hogy jön-e a "nem várt". :)
2016. jan. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

2 hónapja "rendszeresnek" mondható,Clostylbegit szedése mellett,most nem fogom tudni szedni,mert orvos nem írta fel és nem is tudom felíratni,mert külföldön vagyok!Remélem egy kis természetes gyógymód is segíteni fog a peteérésben! :-)

Remélem neked legalább pozi lesz!

2016. jan. 9. 21:53
 3/3 anonim válasza:
Én nem tudom, hogy az segített-e, vagy nem, de én három hónapig ittam a cickafark teát, és ovuláció után a palástfüvet.Gondoltam ártani nem árt és legalább iszok folyadékot. Azért is ittam, hogy rendezze a ciklusom, abban is segített.Ez a 4. hónap és terhes vagyok :-)Amit el sem hittünk,mert sok éve próbálkozunk, már úgy volt, hogy megyünk inszeminációra. Amit szedtem mellette, az folsav reggel és Gravida este.
2016. febr. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!