Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez a görcsölés? Másnak is...

Mi ez a görcsölés? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Dec.24 az utolsó mensi, ovu időpontját sajna ehóban nem tudom biztosra, mert csütörtökön jött meg az ovutesztem, az aznapi és a másnapi full negatív, tegnap már nem csináltam, mert a naptár amúgyis csütörtökre írta az ovut, már bánom, hogy tegnap kihagytam. Ma reggel óta mensiszerűen görcsölget a hasam, elég enyhén, de jól érezhetően (valszeg ovu után 3 nappal, de ez csak spekuláció). Másnak is szokott így lenni ovu után pár nappal? Szedtem 2 hónapig barátcserjét, akkor csak néha-néha jött elő a hasgörcs a ciklus második felében.

2016. jan. 10. 11:11
 1/2 mandiga ***** válasza:

Én a 10. dpo-tól görcsölök, tegnap óta. Eléggé érzem is, de még nem jött meg. 30-án volt ovum, elvileg van még pár napom, hát nemsokára kiderül. Palástfű teát iszom most.

Hány naposak a ciklusaid?

2016. jan. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
28-30, múlthavi 29 volt, ezt nem tudom így, hogy mennyi lesz. Lehet, hogy csak ma lesz peteérésem?
2016. jan. 10. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!