Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan ne "görcsöljek" rá,...

Hogyan ne "görcsöljek" rá, hogy sikerüljön a baba?

Figyelt kérdés

Sok embertől hallottam, hogy azért nem jött a gólya mert nagyon rágörcsöltek a gyerekre szex közben, hogy sikerüljön.

Én nem szeretnék, de akarva-akaratlanul is csak az ember eszébe jut közben, hogy hátha most, nem??? Ez már akadály lehet? Kinek hogy jött össze a baba? Gondoltatok rá közben?



2015. aug. 19. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy azért nem jön össze, én azon paráztam, hogy ne legyen, aztán mégis sikerült a pici :-).
2015. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hoyg gondoltam rá :) És mégis sikerült. Nyilván gondol rá az ember, hogy ne gondoljon.... A lényeg, hogy ne bolondulj bele, hogy már semmi más ne érdekeljen, ne foglalkozz semmivel, és ne ess teljes depresszióba ha megjön...
2015. aug. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is gondoltam rà közben. Aztàn mégis igencsak hamar jött. Card le hogy ki mit gondol erről a ràstresszelés témàról. Van egy normàl idő, ami alatt àltalàban összejön. Ha ennél több időt vesz igénybe a dolog, ott àltalàban gond van, és az nem a.ràstresszelésben keresendő. Ha valaki azt mondja, hogy ő 2 év utàn elengedte a stresszt, és akkor jött pont a baba, na, az az, ami csoda. De legalàbbis szerencse, nem a stresszemntesség miatt jött. De könnyű mindent erre fogni. Van az, amikor tényleg stressz miatt nem jön, de az közel nem annyi, mint ahàny esetre ràfogjàk. Az ott komoly stressz, nem normàlis aggodalom vagy remény.
2015. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elmondom, hogy történt a tesóméknál. Nekik mindenki azt mondta, hogy azért nem sikerül, mert rágörcsölnek, aztán mikor sikerült, mindenki szerint az volt az oka, hogy lelazultak. A fene tudja, én sem hiszek ebben a rágörcsölésben, egy baba akkor jön, mikor akar.

Szóval a nővéremék az esküvő után elkezdtek próbálkozni, hamar össze is jött. Ikrek, 22. héten megindult a szülés, meghaltak mindketten. Rá egy évre megint terhes lett, elvetélt. Próbálkoztak minden kutyafülével, kapott hormont is, semmi. Jött a rágörcsölős szöveg. Aztán úgy döntöttek, hogy ha a sors nem akarja, hogy gyerekük legyen, akkor ennyi, befejezik a próbálkozást, élik az életüket. 4 év telt el, amikor újra teherbe esett teljesen váratlanul, egészséges kisfiút szült. Majd 2 év múlva mégegyet :)


Mi még nem is próbálkoztunk a párommal, még bőven fősulira jártam, mikor már rágörcsöltem :D Aztán a 3. próbálkozós hónapban mégis sikerült. :) Most a 2. babával az 5. próbálkozós hónapban vagyunk, és igen, görcsölök :D

2015. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!! :) Igyekszem nyugodt maradni. És remélem hamar összejön! Nektek is ezt kívánom! :)
2015. aug. 21. 11:19
 6/6 anonim ***** válasza:
oszejott azota a baba ? :)
2016. jan. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!