Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsölök, rózsaszín nyálkás...

Görcsölök, rózsaszín nyálkás pecsételésem volt reggel. Normális, hogy ennyire fáj a hasam?

Figyelt kérdés

Arra keltem reggel, (igazából hajnalban.. 3felé) hogy mindjárt megpusztulok, úgy görcsöl a hasam. Próbáltam visszaaludni, nagy nehezen kihúztam 5.40ig, majd bevettem egy magnéziumot. Kicsit jobb lett, de nem mondanám simogató érzésnek továbbra sem.

Később elmentem wc-re és észrevettem, hogy rózsaszínes volt a papír amikor megtöröltem. Egyszer... azóta semmi. Holnap legkésőbb meg kellene jönnie, mert nekem általában pontos és olyan szinten fáj a hasam, mint még sosem. (középen, plusz a derekam, de az inkább estére)

Általában 1-2 órát fáj mielőtt megjön és ennyi. Most ez így a harmadik napom és egyre csak romlik a helyzet.

Olvastam, hogy lehet beágyazódás, de valahogy nehezen hiszem, hogy ez ekkora fájdalommal járna. (plusz infó, 12. dpo-n vagyok, nem teszteltem) Ha mégis beágyazódás, akkor járt ez valakinek ilyen fájdalommal...? Ha pisilnem kell még jobban fáj, mintha nyomna. (nem vagyok felfázva, sajnos ismerem az milyen, és ez most nem olyan érzés)

Más bajom nincs nem vagyok lázas vagy ilyesmi.



#PMS #alhasi görcsölés
2015. nov. 2. 07:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális. Mindenképp Menj el orvoshoz, ő többet fog tudni mondani!
2015. nov. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy orvos vagy teszt.Lehet baba is de kozelgo menstruacio is .
2015. nov. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Most éppen jobb. H-sz rendel a dokim. Szerdán fogad ha addig nem jön meg. Teszteltem az előbb, de nem első pisiből, az negatív. Sima 25ös teszt 11-12 dpo-n amúgy sem mutatná.. reggeliből sem szerintem.
2015. nov. 2. 09:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj ha nem jon meg van remeny!Szerdan meg orvos is megnez :)
2015. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oksa. bizakodó vagyok mindenképpen... a hőm sem esik, sőt emelkedett tegnap, ma meg úgy maradt. betoltam egy lángost :) és most szépen elmegyek dolgozni.
2015. nov. 2. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!