Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti tesztelnétek még egyet?

Ti tesztelnétek még egyet?

Figyelt kérdés

Pár napja, 3 napos késés után egyértelmű pozitívat teszteltem. Halványabb a 2. csík, de jó látható.

Gondoltam, majd 6-7. hét környékén 2-3 hét múlva ráérek dokihoz menni...ugye? vagy teszteljek még egyet?


2016. jan. 10. 13:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én tesztelnék másikkal, biztos ami tuti. Mondjuk én elsőre tuti nem is merném elhinni, szóval ellőnék még vagy 10et, de ez meg már a ló túlsó oldala :)
2016. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
most már ez a 7. nap hogy késik.
2016. jan. 10. 13:42
 3/17 anonim ***** válasza:
Csinalj meg egyet :) Gratu
2016. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
kicsit szurkálgat a méhem, meg néha belenyilall a mellembe, de egyenlőre nincs más tünetem. mondjuk az előző terhességemnél is 6 hetes terhes voltam mire egyáltalán gyanítani kezdtem a dolgot.
2016. jan. 10. 13:45
 5/17 anonim ***** válasza:

Ne tesztelj, teljesen fölösleges. Én csak azért teszteltem kettőt, mert a 15. Dpo-s reggeli alig látható volt, két nap múlva erősebb lett, onnantól nem is teszteltem. Hőt sem mértem utána, ezek csak arra jók, hogy idegesítsd magad vele.


Igen, ráérsz akkor menni, előtte úgyse nagyon lát sokmindent.


Boldog babavárást! :)

2016. jan. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
csak azért nem szeretnék mert ha esetleg halványabb a másik akkor jön az aggódás még akkor is ha tudom hogy amúgy az nem is jelent semmit..
2016. jan. 10. 13:46
 7/17 A kérdező kommentje:

itt van amúgy csak nem jó a fotó:


[link]

2016. jan. 10. 13:50
 8/17 A kérdező kommentje:
dpo 16.
2016. jan. 10. 13:51
 9/17 anonim ***** válasza:
54%

semmi értelme tesztelni, nem is értem miért tanácsolják :)

a teszt azt mutatja ki, hogy a szervezetedben HCG van, se többet, se kevesebbet! szomorú példa de ha elmegy a baba is még 3 hétig pozitív a teszt, mert annyi idő alatt ürül ki a hcg.

innentől egy dolog van ami megnyugtat, hogy 6 hetes korod után elmész dokihoz és látod ahogy pulzál a szíve :)

én mindkét terhességemnél csak 1 tesztet csináltam, ráadásul a kimaradt nap estéjén. nem szabad belemenni a terhesen tesztelgetésbe, mert belehülyülsz! :)

2016. jan. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
és általában mikortól van szívhang? a lányomnak már volt mikor mentem (akkor totál nem voltam képben ilyenekkel, lőttem egy tesztet pozitív volt örültem neki kész) csak mióta idejárok, látom hogy szokás legalább 2-3szor tesztelni, meg ltáom hogy a szívhang sincs mindig az első vizsgálatkor...általában 6. héttől már van? vagy a 7. hét inkább?
2016. jan. 10. 13:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!