Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nászéjszakán szeretnénk...

A nászéjszakán szeretnénk védekezés nélkül együtt lenni. Ez megvalósulhat úgy, hogy ne legyek rögtön terhes? 5 éve megszakítással védekezünk, és még semmi.

Figyelt kérdés

Meddő lehetek? Szedtem tablettát 18 éves koromtól 21 éves koromig. Ez befolyásolhatja a dolgokat?

Mármint nem arra gondolok nyilván, hogy az évekkel ezelőtt szedett tabik hatnak most, hanem, hogy okozhatott valamiféle gondot?

Nem tudom, miért ragaszkodok ennyire pont ahhoz, hogy a lagzink utáni egyik nap így csináljuk, nekem izgató a gondolat(kinek nem lenne az?), bár lehet, nincs benne semmi misztikus.

Vagy eleve nem olyan könnyű ez a dolog?



2016. jan. 10. 15:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk egyből összejött így..addig mi is megszakítással voltunk együtt.

Lehetsz rögtön terhes!

2016. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Ha a naszejszaka a peteeresedkor van, akkor igen!:)
2016. jan. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Ha nem szeretnétek egyből babát akkor mielőtt megtörténik a nászéjszaka írass fel esemény utáni tablettát!Így nyugodtak maradhatok és élvezhetitek anélkül,hogy rágörcsölnétek arra,hogy terhes leszel-e!A fogamzás tabival kapcsolatban nem tudok segíteni!
2016. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! :)


ÉS ha nem termékeny nap+pharmatex? vagy az nagyon ócska cucc?

2016. jan. 10. 15:52
 5/22 anonim ***** válasza:
32%
3-mas vagyok!Így is meglehet oldani!De az én ismerőseim között van egy pharmatex baby :)De attól még így is védekezhetek nyugodtan!
2016. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
47%

Semmit nem befolyásól a tabletta. Én 6 évig szedtem és a 2 hónapban terhes lettem. A b.nőm kb. A 4.hónapban. Mi 1 évig védekeztünk megszakítással és nem lettem terhes. Nem vagy meddő.

Amúgy nekem menzeszem elött 1 héttel fogant meg a lányom,nem volt peteérésem. Anyum a bátyámmal menzesz alatt esett teherbe. Bármi megtörténhet. 50-50,vagy terhes leszel vagy nem.

2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%
Lehetsz terhes egy aktustól is, de lehet hogy hónapokig próbálkoztok majd sikertelenül. Embere valogatja.
2016. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
69%
Pharmatex-ről a dokim nagyon gyorsan lebeszélt. Minden 2.kismamája azzal védekezett:-)
2016. jan. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Nővéreméknek 4 hónapba telt mire terhes lett. Ismerősömnek meg majdnem fél évig. Anyámék 2 hét alatt összehoztak engem.


18F

2016. jan. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%
Mit riogatjatok szegeny lanyt azthiszitek olyan konyen megy? Mi tavaly nyarota probalkozunk
2016. jan. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!