Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nászéjszakán szeretnénk...

A nászéjszakán szeretnénk védekezés nélkül együtt lenni. Ez megvalósulhat úgy, hogy ne legyek rögtön terhes? 5 éve megszakítással védekezünk, és még semmi.

Figyelt kérdés

Meddő lehetek? Szedtem tablettát 18 éves koromtól 21 éves koromig. Ez befolyásolhatja a dolgokat?

Mármint nem arra gondolok nyilván, hogy az évekkel ezelőtt szedett tabik hatnak most, hanem, hogy okozhatott valamiféle gondot?

Nem tudom, miért ragaszkodok ennyire pont ahhoz, hogy a lagzink utáni egyik nap így csináljuk, nekem izgató a gondolat(kinek nem lenne az?), bár lehet, nincs benne semmi misztikus.

Vagy eleve nem olyan könnyű ez a dolog?



2016. jan. 10. 15:46
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Hát mi pont hasonlóan voltunk a tavalyi évfordulón! Páromat már nagyon izgatta a dolog, milyen lehet. Hát engem is. Hogyan lehetne kivitelezni?! Számolgattam, gondolkoztam. Pont menstruáció előtti napokra esett az évforduló, de nem mertem megkockáztatni, hogy csak úgy elmenjen bennem. Persze ő se. Vettem mellé Pharmatexet. :) Hát valahogy azóta is így csináljuk, de a termékeny napokat azért kerülöm.
2016. jan. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon felizgat hogy elmegy bennem, a különbség csak az hogy tabit szedek :)
2016. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!