Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » IR-es vitaminok, és pajzsmirig...

IR-es vitaminok, és pajzsmirigyre való vitaminok is mehetnek tovább, ha kiderült egy korai terhesség? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Inzulinreziszenciám, és 3.5 ös pajzsmirigy értékeim vannak.Ma a nemvárt előtt 5 nappal csináltam egy korai terhességi tesztet,ami pozitív lett

smile hangulatjel

!Az eddigi vitaminokat amiket szedünk 2000 d-vitamin, 400-as E-vitamin, szelén, mehetnek tovább amíg el nem jutok orvoshoz?Sajna most nem tudom elérni a dokit, meg amúgy is korai lenne még menni.....El sem hiszem, hogy ekkora csoda történik,hiszen szűk négy hónapja semmi esélyem sem volt erre.Ja, a másik, hogy mastodynon csepp is ment valakinek tovább miután kiderült a baba?És tegnap meg voltam edzeni,nagyon meghajtottam magam, szaunáztam, erre meg ma tessék

smile hangulatjel

.Remélem nem okoztam vele kárt,hiszen normális esetben csak 5-6-nap múlva kéne kiderüljön.

Előre is köszi a válaszokat!


2016. jan. 11. 15:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi volt a gond h semmi esélyed nem volt?
2016. jan. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Olyan erős inzulinrezisztenciám van-volt, hogy az össze hormon elmászott tőle, nem volt peteérés,rossz lett tőle a pajzsmirigy érték,magas lett a prolaktin.Ennek négy hónapja, azóta diéta,sport, és inofolic,mastodynon... 14 kg-t fogytam.És 1 éve babákat vesztettem a 8-9 héten.
2016. jan. 11. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!