Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt helyett enyhe (világo...

Nem várt helyett enyhe (világos) barnázás, lehet baba, vagy meg fog jönni?

Figyelt kérdés

December 11-én volt az utsó menzim első napja, 4-5 naposak szoktak lenni, a ciklusom 30-32 napig tart.

Párommal először december 18 óta nem védekezünk, azóta szeretnénk babát. Előtte 4 évig megszakításos módszerrel még egyszer sem csúszott be terhesség.

Tudom, lehet korai még az izgatottságom, de annyira örülnék, ha máris összejönne.

Szerintetek?

Most vagyok a 32. napban, és nem rég enyhe barnázást vettem észre...nem szoktam barnázni.


(Ja és menzi előtt 4 nappal csináltam egy Predictor Early tesztet, de az totál negatív lett, pedig elvileg 6 nappal előtte már kimutatja. Nyilván bedőltem a reklámnak...)


Köszi előre is!



2016. jan. 11. 16:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
még bármi lehet. holnap csinálj még egy tesztet
2016. jan. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Holnap mar ujra tesztelhetsz :) majd ird meg
2016. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ez bármi lehet. Lehet belőle menzi is, meg baba is. Amúgy én is véreztem mikor terhes lettem :)

Holnap tesztelj.

2016. jan. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó lenne, nagyon örülnék!! köszi a biztatást :)


Utsó válaszoló, és neked meddig tartott? milyen volt? kellet valamit szedned?

2016. jan. 11. 18:01
 5/13 anonim válasza:
Én is barnáztam, de éreztem, hogy valami más, ezért teszteltem. Pozitiv lett igy rohantam a dokihoz, adott sárgatesthormon-pótlót, 2 nap után el is múlt.
2016. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

2-3 napot tartott, szedtem rá Utrogestant, attól elmúlt.

Olyan volt kb mint mikor elkezd megjönni, tisztasági betétnyi kb.

2016. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Teljesen elmult a barnazas, sot az is kb 2 csepp vol, azt hittem folytatodni fog, de azota semmi.

Viszont masodik napja reggelente ugy kelek, mint aki meggyullad, olyan melegem van.

Tesztet meg nem csinaltam. Ma tervezek venni x-epilt.

2016. jan. 12. 13:11
 8/13 anonim ***** válasza:
tesztelj, nekem is a tünetek egyike volt, az, hogy kivert a víz, és ugyanez, hogy kis barnázás és azt hittem meg jön, de nem jött meg többet :) majd írd meg mi lett
2016. jan. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Húú, izgis :)

Nekem is ugyanez volt! Barnázás és rettentő hőhullám, izzadás.

Szorítok!

2016. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Jajj de jo, most nagyon izgatott lettem...

Koszi, hogy megirtarok es a drukkot is! Holnap reggel megcsinalom a tesztet, majd irok mi lett.

Nektek pedig gratulalok! Hanyadik hetben vagytok? :)

2016. jan. 12. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!