Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció előtti barnázás,...

Menstruáció előtti barnázás, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Aki ugyanígy volt megírná milyen gyógyteát ivott,hogy segítse a teherbeesést?És mit tapasztalt?Sikerült,bezavart?
2016. jan. 10. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

2 napig volt mensi előtt, 2-3 napig utàna, meg még 4 napig véreztem normàlisan, legalàbb.


Cickafark-palàstfű teàt ittam, cickafarkat az első ciklusnaptól (rendes vérzéstől) kb. a 14. napig, utàna a vérzésig palàstfű.

A tea előtt fél évig szedtem napi 1 Bromocriptint, semmit nem hasznàlt. A tea 2 hónap alatt hatott, rendezte a ciklusomat. 2. hónapban babàs lettem :)

2016. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pontosan mire gondolsz? Jóval a menzesz előtti barnázás, vagy konkrétan a menzesz előtti barnázásra. Mert nekem világ életemben először barnázás van, az tart 1 napig, aztán jön 3-4 napig rendes vér, majd pedig 1 nap barnázás.

Semmit nem ettem vagy ittam, 7 hónap alatt jött össze a baba, annyi, hogy hormonpótlást kellett 5 hetes terhesen kapnom, mert akkor is barnáztam. De aztán semmi gond nem volt.

2016. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En ittam a cickafark-palastfu kombot, venusz cseppet napi ketszer es napi egy premens. Mar a kovetkezo ciklusnal megszunkt az azelotti 1-2 napos barnazas, es a harmadik honaptol mar szabalyos 28 napos ciklusom lett a 34-36 helyett. Az 5. ciklusban estem teherbe. Azt nem tudom, hogy a hot emelheti e, de az addigi 36 *C-os alaphom 36.2 lett (nincs semmilyen bajom, jok az eredmenyeim, pedig nem egy dokival nezettem meg magam, mert itt a gyakorin neha nagyon beparaztatjak az embert :) )
2016. jan. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem is 1-2-3 nappal menszesz előtt barna folyásom van.Én is nézegettem ezeket a teákat,csak félek,hogy összezavarja a ciklusomat.A csipkebogyó teára gondoltam még,az nem tűnik olyan "erősnek".
2016. jan. 10. 13:27
 5/5 anonim ***** válasza:
Barátcserjét szedtem, mert nekem egy héttel előtte elkezdődött a barnázás, az helyrerakta.
2016. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!