Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 hetes kismama vagyok első...

10 hetes kismama vagyok első babával. Az elejétől nincsenek tipikus terhes tüneteim. Egyáltalán nem érzem magam terhesnek. Ugye nincs baj?

Figyelt kérdés
Hematoma miatt kórházban voltam pár napot mert barnáztam, utána lévő 3-4 napba enyhén éreztem, hogy görcsölget a hasam.de egy db magneb6 mindig segített. Napok óta egyáltalán nem érzem a hasam, és semmi tünetem nincs.se fáradtság, émelygés, hányinger, enyhe has görcs, szalagok tágulása semmi.Ma megyek dokihoz, mert félek, hogy valami nem oké... Két napja rossz érzésem van.. Lehet az idő meg a hormonok játéka... De félek. Volt valakinek hasonló"gondja"?

2016. jan. 12. 11:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ne aggódj.

A tipikus tünetek, csak lehetséges mellékhatások.

Nekem sem volt semmi, végig jól voltam, 37. hétig dolgoztam sörözőben.


Örülj, hogy jól vagy! Boldog babavárást!

2016. jan. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Remelem,veled,minden rendben es a babával is.


En is,hasonlóan,voltam mint te.

De inkabb nem irom le a végeredmény csak azt hogy huzztam vontam mig 12hetesen elveteltem😞

Remelem,te,pozitiv eredményt elsz at.

Majd irj hogy mi lett!

2016. jan. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nyugi, attól, hogy állapotos vagy, nem kell feltétlenül terhestüneteket érezned, a hányinger, émelygés, hasfeszülés sem törvényszerű. A görcs, barnázás jelenthet rosszat, de a hematómád is felszívódott gondolom, ami ezeket okozta.

Nálam sem volt semmi ilyesmi az elején. Időnként -nem napi rendszerességgel hasfeszülés, és Ennyi. Nyugi, nincs gond! ;)

17 hetes kismama

2016. jan. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Emiatt a hematoma miatt csak feküdnöm lehet, kis takarításokat azért mindig csinálok, de nem ártok a babának vele, hogy csak fekszem? Alig mozgok?
2016. jan. 12. 11:11
 5/14 A kérdező kommentje:
Duphastont már szedek a 6.hét óta, mert a férjemmel együtt voltunk, és rózsaszínes folyásom volt utána. Akkor is mentem a dokihoz és felírta. Azóta szedem 2x1et.rutascorbint szedtem, gravidát, rengeteg gyümölcsöt folsavat.12re megyek dokihoz, de még az is olyan mintha 1000 év múlva lenne.
2016. jan. 12. 11:16
 6/14 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy húztad-vontad kedves második? Sajnálom a babád.:( remélem szerencsésebbek leszünk!
2016. jan. 12. 11:17
 7/14 anonim ***** válasza:

Második válaszoló vagyok.

Ugy,ertem hogy,pozitiv teszt utan egy héttel barnazni kezdtem elmentem orvoshoz kaptam ultragestant napi 2x1 rutacorbint ha,jol irom es vitaminokat.

Barnazasom enyhült hematoma kezdet felszivodni.

Kov het. Kontroll minden rendbe volt nagy öröm szivhangja is volt nos azt hittem tul vagyok,a,nehezen. Ekkor,voltam 7 hetes.

12hetesen kellet vissza mennem orvoshoz genetika vizsgálat. Es elotte való este fajdogalt a hasam... Es mar nem,volt terheseg tunetem se nagyon...se mell feszules,semmi.

Reggel orvos... Es mar az ultrahangon semmi semm volt😞

Csak,egy,összeesett petezsak.

akkor kaptam hormon,lealito gyógyszert es magától kiurultem.....



De ettol fuggetlenul "szerencsere" alltalaban többségben pozitívan zárul a végeredmény.

Nekem ebbe nem,volt szerencsém.

De remelem neked ez,megadatqtik,es minden rendbe lesz veletek!


Jo egeszseget kivanok.

2016. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem. Köszönöm
2016. jan. 12. 11:49
 9/14 anonim ***** válasza:

Szóval 2,7 neked volt tüneted, csak megszűnt.

Kérdezőnek az elejétől nincs.


Ezért biztatjuk, hogy nincs gond, hisz az is természetes, ha egyáltalán nincs semmi mellékhatás.

2016. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát én is remélem. Köszönöm
2016. jan. 12. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!