Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5+3 hetes kismama vagyok. A...

5+3 hetes kismama vagyok. A nemvárt napjától már éreztem a tipikus tüneteket, szúr, fáj a méhem folyamatosan. Ez miért van? Mára már kicsit nem szúr annyira. Ez baj?

Figyelt kérdés
Annyira félek, hogy ha már nem érzem a szúrkát, fájást a méhemben, hogy valami baj van, azt hallottam ,ha nem érzem a tüneteket, vagy egyre gyengébben érzem, lehet elvetéltem.Csak én vagyok ilyen aggódós?Nektek szokott viszketni a hasatok, mert nekem egyre gyakrabban?A melleimhez pedig hozzá sem lehet érni.Ti is így vagytok?
2009. szept. 19. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem szűntek meg a tüneteid, hiszen fáj a melled.

alakul át a méhed, elkezd növekedni, de nem kötelező ezt minden nap érezned.Csak óvatosan olvasgass a neten, mert úgy rá tudják hozni a szívbajt a kismamikra, hogy csak na! Nem csak te vagy ilyen aggódós, szinte minden kismami ilyen. ha már érezni fogod a mozgását nyugodtabb leszel.

De feleslegesen ne stresszeld magad. A gyengeség is természetes, lesz még olyan is, hogy az egész tested ólomnak fogod érezni és csak aludnál egész nap.

Úgyhogy nyugi, minden rendben van.

Boldogságos babavárást!

2009. szept. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi megnyugtattál!Aranyos vagy!Te mennyi idős kismama vagy?
2009. szept. 19. 19:42
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Veled kb egyidős terhes vagyok, én is pont ilyen aggódós vagyok. Nekem is van amikor szurkál és van amikor nem. Nekem a cicim viszket nagyon, meg rengeteget járok pisilni.
2009. szept. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Örülök, ha sikerült megnyugodnod! :)

37 hetes vagyok és elevenen él bennem, mikor 7 hetesen félve cipeltem haza 1 tejet, 1 kenyeret és egy kis gyümölcsöt a boltból...azt hittem ennyitől elmegy majd a baba.:D Na meg az is, mikor olvastam egy kismama naplóját és írta, hogy az előző babáját elvesztette 10 hetesen. Rettegve vártam a 10. hetet :):):)

Alig mertem kikelni az ágyból(mondjuk olyan fáradt voltam, hogy nem is volt egyszerű), hogy nehogy kárt tegyek magamban! :D

Most meg akkora hasam van, hogy mindenki ikres kismamának néz és küldene szülni. Mégis hetek óta takarítási lázban szenvedek, jövök, magyek, intézkedek, pörgök.

Úgyhogy megértem a problémádat, de hidd el jobb ha nem leszel olyan parás, mint én , mert sok értékes hetet elpazarolsz a terhességedből!

Ha bármilyen kérdésed van nyugodtan írhatsz priviben is.

Hol fogsz szülni?

Kislányt vagy kisfiút szeretnél?

2009. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én kisfiút, de egy nevet sem tudok eddig, ami tetszene.28.án kell mennem ismét orvoshoz. Nagyon félek, hogy ne legyen szívhangja. Mikor utoljára voltam 2 mm-eres volt a petezsák.Itt 4 hetes lehettem.
2009. szept. 20. 09:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Úgy látom egyidősek vagyunk én is 5+3 hetes vagyok. Nekem is van hogy fájdogál a hasam, van hogy nem, de min.1x mindennap előjön. A mellem nekem is megduzzadt és fáj.Nekem 29-én kell mennem uh-ra. 4 hetesen voltam 3mm-es petezsákot látott. Már én is nagyon várom. Remélem minden rendben lesz. Boldog babavárást!
2009. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!