Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11napja hogy kesik. Szerintetek?

11napja hogy kesik. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A mensim ma kesik 11 napja es nagyon felek pedig a parommal mindig hasznaltunk ovszert ami sose volt lyukas mert ellenoriztuk es meg ki is huzta elotte.December 6an es dec 27en voltunk egyutt illetve januar 4en es elvileg egyszer se volt pete eresem

Viszont tuneteim nincsenek max annyi hogy faradt vagyok napkozbe.Mitol keshet ennyit?Volt mar olyan hogy feltem emiatt es kimaradt egy honapot.Nagyon stresszes vagyok.

16/L

Elore is koszonom.



2016. jan. 12. 16:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet, ha terhes vagy, már kimutatja.
2016. jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hány napra szokott megjönni és mikor volt az utolsó menszeszed?
2016. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az utolso december 2atol 7eig tartott.Nagyon hosszuak van hogy 40napos de valtozo allandoan mashogy jon meg.
2016. jan. 12. 17:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Kêne venni egy tesztet,ès cèlszerű 16 èvesen mèg nem èlni szexuàlis èletet.
2016. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet,mert ugy néz ki,hogy terhes vagy.A 27.ke az veszélyes nap.Hiszen már a 41.-ik napban vagy, hacsak nem valami hormonváltozás, de egy kicsit kizárt.
2016. jan. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy, az elég jó ok arra, hogy kimaradjon 11 napot.

Minél előbb ki kéne deríteni, ha csak nem akarod megszülni. Abortuszra csak 12. hétig mehetsz, aztán nincs visszaút.

2016. jan. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
De volt ovszer,es nem bennem ment el.
2016. jan. 12. 20:03
 8/13 anonim ***** válasza:
Megkérdezted, a válasz vegyél tesztet.
2016. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség alatt csak a fáradtság volt a bajom, persze te még csak 16 éves vagy, ha egy hónap kimarad, ebben a korban még belefér (nekem is sokszor volt ilyen, heteket késett, pedig nem voltam terhes). Azért tesztet csinálj, hogy tudd, mi a helyzet. A fáradtság lehet azért is, mert elkezdődött a suli, és ugye a stressz is vele jár, ami miatt szintén késhet.
2016. jan. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Holnap reggel szerintem az első dolgod legyen tesztet csinálni, illetve venni.

Benne van a pakliba a terhesség, és csak úgy nyugszol meg, ha tudod mi a helyzet. A teszt már ki fogja mutatni mi újság.

2016. jan. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!