Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes? 11napja késik...

Lehetek terhes? 11napja késik a menzim. Tüneteim:mellfájás szurkál, nőtt duzzadt, mellbimbóm is fáj viszket, megjön érzés, néha szuró érzés a hüvelyben. Fehér krémes folyás.

Figyelt kérdés
2012. okt. 14. 11:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

11 napos késésnél már illett volna elvégezni egy tesztet, az nagy segítséget nyújt eldönteni. Egyébként a felsorolt tüneteket simán okozhatja a terhesség.


Tesztet miért nem végzel?

2012. okt. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Igen lehetnek ezek a tünetek.
2012. okt. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Szandy89 ***** válasza:

Mért nem teszteltél még???

Egyébként simán lehetsz ezek a tünetek alapján!!! 39 hkm

2012. okt. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehetsz terhes, nekem is ugyanezek a tüneteim voltak. Én a nem várt után 5 nappal végeztem tesztet, féltem a csalódástól, hogy esetleg negatív lesz.
2012. okt. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szia! A tünetek alapján nagy esélyed van rá! Én nem bírtam volna ki eddig teszt nélkül,gyorsan tesztelj hajrá! Én 4 nap késés után teszteltem erős pozitívat x-epillel és most 26 hetes vagyok :)
2012. okt. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
csináltam már 3- ,early detectionnal.nemtudm lehet szar ezafajta teszt.volt cisztám kb.2-3honapja mult el esetleg okozhat ilyet a ciszta?mult menzim ota megjön érzésem volt kb.3hétig mostis de néha.
2012. okt. 14. 13:21
 7/19 anonim ***** válasza:

Én nem értelek téged. Már 3 kérdést tettél fel ezzel kapcsolatban az elmúlt napokban.

1. miért nem tesztelsz másikkal?

2. miért nem mész dokihoz?

Attól, hogy terhes tüneteid vannak, még nem biztos, hogy várandós vagy! Ha babát szeretnétek, akkor viszont szurkolok hozzá, de kérlek, tesztelj másikkal vagy menj el dokihoz!

2012. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
oké tesztellek másikkal csak nemtudom milyet vegyek ami megbizhato.köszönöm a válaszokat.
2012. okt. 14. 14:00
 9/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy milyet veszel, 11 napos késésnél bármelyik kimutatja. Az érzékenységét sem kell nézned.
2012. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
annyit még had kérdezzek,11nap késésnél lát valamit a doki?ezért nemmerek elmenni ,lehet hülyének néz a doki ha estleg nincs ott semmi?
2012. okt. 14. 14:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!