Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulációs kérdés, teherbeeses?...

Ovulációs kérdés, teherbeeses? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Leirom a teljes történetet.

Párommal újra babát szeretnénk. December 27-én vettem be az utolsó szem fogamzásgátló tablettát. Január elsején jott meg, es negyedikéig tartott.Vettem ovulációs tesztet,hogy megtudjam a hónapban van e peteérésem, tegnap teszteltem az elsőt ami közepes erősségű lett 11. ciklusnap, a mai viszont halványabb.

Első lányom születése előtt 30-31 napos ciklusaim voltak. Létezik hogy mar volt peteérésem es azert halványodik a teszt? gyógyszer abbahagyása után az első vérzés ugyanúgy jelentkezik mint gyógyszer szedés alatt vagy ez a hónap mar a normál ciklusom szerint?

Ma egész nap szúrkál a hasam, görcsölget is mint mensi előtt.

Szerintetek mi lehet ez? Lesz ebből vmi?

Kinek hogy alakult az első gyógyszermentes hónap?


Tettem fel már ma kérdést csak nem ilyen részletesen, akinek esetleg ismerős lenne.



2016. jan. 12. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen erősségű a tesz, tünetek alapján lehet ma ovud, bújjatok össze még ma :)
2016. jan. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

[link]


25-ös érzékeny a teszt. Úgy lesz ahogy írtad 😃

2016. jan. 13. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!