Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az ovulációs teszt a halvány...

Az ovulációs teszt a halvány csík megjelenése után kb. hány nap múlva lesz pozitív?

Figyelt kérdés
Akinek van tapasztalata ebben a témában kérem ossza meg velem,mert nekem ez az első LH tesztes hónapom.Aki használta nagyjából ugyanazt mutatta mint a hőgörbe? És mennyire volt sikeres a használata?

2015. nov. 23. 13:40
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

nekem 2 napon belül, hogy már halvány csík van pozi...

most tegnap volt először petefészek szurkám...meg is jelent rajta a halvány vonal..ma már elég erősen érzem és folyásom is van...szóval vagy ma vagy holnap meg is lesz a pozi...

2015. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
és mindig pozi lh napján 36.2 a görbém, utána levő napon 36.4, majd 36.6 a 3. napon...ez mindig igy van szinte
2015. nov. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Nekem nem vált be: volt, hogy mindig halvány volt a csík, a hőm pedig felment, tehát volt ovum.
2015. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

alapvetően azt mondják, hogy reggel és este is érdemes tesztelni, mert az LH szint minimum 12, de maximum 2-3 napot van fent, tehát lehet hogy ha valaki reggel tesztel, és legközelebb már csak másnap, pont nem kapja el az LH csúcsot, ebben az esetben lehet az amit a 3. válaszoló ír, hogy lemarad a pozitívról...gondolom a 3-as nem tesztelt napi kétszer...

másrészt azt is mondják, hogy délután kell tesztelni..

nekem eddig minden hónapban volt pozi, én délután 4-5 körül tesztelgetek, általában ciklus 10. napjától, de mivel hosszabbak a ciklusaim, van hogy csak a 20. nap körül lesz pozitív...de sosem hagyott még cserben, mindig egy nappal azelőtt mutatta a pozit, hogy felugrott a hőm - napi egy mérés mellett, én sem mérem napi kétszer persze.

egyenlőre ennyit tudok a sikerére írni, mert baba még nem lett belőle. Ez az 5. tesztelős hónapom.

2015. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
*minimum 12 órát
2015. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Attòl függ hll vagy a ciklusbam.Mellékelsz görbét?
2015. nov. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.A ciklusom 14.napján járok, és itt a hőgörbém: [link]
2015. nov. 23. 20:15
 8/22 anonim ***** válasza:
Görbekérő vok!tuti most lesz majd 15-16napon;)enyém is ilyen bolt h felment lement es most megint felment ;)most huzzatok bele majd;)
2015. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Elküldöm az eddigi LH tesztjeimet is. [link]
2015. nov. 23. 20:35
 10/22 anonim ***** válasza:
Igenigen ez már pozitivhoz közelit, uh ma este mindent bele :) esetleg még holnap is ha ugyanilyen lesz vagy erösebb!
2015. nov. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!