Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovuláció kérdés szerintetek?

Ovuláció kérdés szerintetek?

Figyelt kérdés

Már tettem itt fel kérdést ovu teszttel kapcsolatban. Jelenleg így áll a tesztem, és a ciklus 13. napján vagyok.

Most akkor nem lesz peteérésem vagy mar volt esetleg? 10. ciklusnapon kezdtem a tesztet akkor még aránylag erős volt de mégse egyforma. Azóta csak halványodik.

Lehetséges ilyen korán a peteérés hogy már túl vagyok rajta?


[link]



2016. jan. 13. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]

Nekem igy nezki

Erosodni e kellend.

Nekem 18. ciklusnapon volt pozitiv a tesztem.

2016. jan. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, erősödni kellene en is azt vártam, de csak halványodik mióta az elsőt megcsinaltam

Ezert nem értem mi lesz ebből..

2016. jan. 13. 21:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Hány naposak a ciklusaid? Nekem rövidek, és a 10. napon van (volt) ovulációm, tehát én egy 10. napon kezdett teszttel már pont lekéstem volna róla.
2016. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lányom születése előtt 30-31 napos volt, azóta fogamzásgátlót szedtem es ez az első gyógyszermentes hónapom!
2016. jan. 13. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudsz esetleg hőmérőzni? Bőven lehet még peteérésed, ha 30-31 napos ciklusaid voltak, eleve 16.-17. napon várhatsz pozitívat, de ha valamiért hosszabb lesz, akkor ugye még később.

Szerintem ne keseredj el. A pozitív lh tesztig meg van ugyan, aki fel tud mutatni egy szépen erősödő tesztsort de ez nem törvényszerű, annyira sokminden befolyásolhatja az erősséget-hogy kicsit vagy nagyon negatív, értem ezalatt ezt.


Ráadásul, két-három ciklussal később többet tudsz majd meg (hány napossá vált a ciklusod, mikor érdemes tesztelni, együttlenni...)

Minden jót kívánok!

2016. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!