Hibás a teszt?!

Figyelt kérdés
Ma reggel első vizeletből csináltam tesztet. Egyből kijött a második csík, viszont arrébb ott ahol a max jelzés van. Teljesen olyan a színe és vastagsága is mint a másiknak. Szerintetek mi lehet?! Nektek volt már ilyen hogy arrébb volt és baba volt?! Válaszokat előre köszönöm!

2016. jan. 14. 07:39
1 2
 1/13 kikkina88 ***** válasza:
Nekem mindig jo helyen jott ki a második vonal. sztem probalj meg egy masik tesztet is.
2016. jan. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Tegyel fel kepet
2016. jan. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Később teszek fel képet gépről. Nem volt még ilyen és ilyennel is teszteltem már korábban de nem volt probléma.
2016. jan. 14. 08:02
 4/13 A kérdező kommentje:
[link] Itt a kép. Ez most mi lehet akkor?!
2016. jan. 14. 09:36
 5/13 anonim ***** válasza:

Elvileg ha nem ott jön ki, ahol kéne, akkor hibás a teszt. Nem túl jó minőségű a képed, így nem látom, hogy a csík most a teszten pontosan hol is jelent meg?

Olvastam olyanról, hogy máshol jelent meg neki a teszt, de ott levált a tesztcsíkról egy fedőlap, és a "forrasztás" helyén jelent meg egy pozitívnak vélt csík, na az is hibás volt sajnos.

De mivel így nem lehetünk biztosak benne, mit mutatott ki, tényleg csinálj egy másik tesztet, akár egy másik fajtát is javaslok. (Amúgy ez milyen teszt? Nem ismerem)

2016. jan. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Egyébként Lilly gyorsteszt, gyógyszertárban vettem. Előtte pedig vettem egy másikat a dm-be (x-epil) azt du csináltam rendesen a helyén bár halványan jött ki a második csík ezért ismételtem ma reggel még egyet.
2016. jan. 14. 09:52
 7/13 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz ez a kép...nem tudsz kicsit élesebbet feltenni? Bár valószínűnek tartom, hogy hibás teszt. Mikorra nem várod?
2016. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
10napot késett. Majd megjött első nap pár csepp vér a WC papíron majd elmúlt. Második nap megjött nagyon kevés volt aztán harmadik nap reggel elmúlt. A hasam iszonyatosan feszül főleg ha egy hosszabb sétáról van szó vagy ha ülök. A párommal a szeretkezés nagyon fájt és egy vér csepp volt az óvszerèn. Igazából ennyi azért csináltam tesztet. Később teszek fel egy másik jobb minőségű képet.
2016. jan. 14. 10:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor nem is szeretnétek babát, igaz, jól értem? Hisz védekeztek...de 10 nap késésnél már erős pozinak kéne lennie, ha terhes vagy.
2016. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha jól látom akkor a ragasztás mellet jött ki a csík,ott előszokott fordulni,de negatív..Csak ott is összegyűl a reagens
2016. jan. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!