Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gabriel-teszt. Még sosem...

Gabriel-teszt. Még sosem csinált ilyet. Hibás lenne? Kép mellékelve

Figyelt kérdés

Előírás szerint csináltam. Elkezdte felszívni elindult a rózsaszín csík. Kijött a T vonal. Aztán eltűnt. Kijött a Kontroll. Az ott maradt. Kifehéredett a háttér 1 csíkkal. Eddig a szokásos negatív tesztnek könyveltem el. Aztán ránéztem pár perc múlva és a kontroll csíktól az egész tesz rózsaszín lett! Ilyet még sosem csinált. Próbáltam fotózni, de ehhez szétszedtem, mert jobban látszik.

[link]

[link]


Miért lilult vissza? Sose szokott.


2015. dec. 4. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy hibas :( Mondjuk a HCG Line teszt nekem is csinalt ilyet..ahogy szaradt eltunt a szines hatter.
2015. dec. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Újra letisztult a rózsaszín. A T-vonal nagyon halványan de maradt. Azt hiszem ismétlés lesz belőle pár nap múlva.


[link]


[link]

2015. dec. 4. 09:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen ezt irtam :) Kazettasak ilyenek..ha lehet tesztcsikkal ismetelj !
2015. dec. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!