Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szellemcsík ki tud jönni időn...

Szellemcsík ki tud jönni időn belül?

Figyelt kérdés
2016. jan. 14. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Szellemcsíkot általában arra mondjuk, hogy olyan mintha pozitív lenne, látsz csíkot, de nem az igazi. Általában halvány, szürkésfehér szokott lenni.

Hogy időn belül jön-e ki, az véleményem szerint tökmindegy, mert nem igazi pozitív.

Töltsd fel a tesztedről képet, és szerintem lesznek vállalkozók, akik véleményezik itt. ;)

2016. jan. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen. Előjöhet időn belül is. Latszodhat a negativ kepen is. Én gabriel teszttel jártam így.
2016. jan. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor lényegtelen mert szerintem ez szürke! :(
2016. jan. 14. 09:34
 4/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez hajnali 3-kor készült,a kép pedig most. De a teszten már időn belül látható volt.

2016. jan. 14. 09:41
 5/8 mandiga ***** válasza:
Ez annyira halvány, hogy szerintem ismételd meg 2 nap múlva. Mikorra nem várod?
2016. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnapra :)
2016. jan. 14. 10:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is lehet extra halvány pozi...tesztelj 1-2 nap múlva megint! :)
2016. jan. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 4 ettől is halványabb két csíkos tesztem van+12 napja késő menstruációm és nem tudom mit gondoljak.. én már csak jövőhéten tesztelek vagy hétvégén tesztelek újra mert mguntam már.. Drukkolok neked, hogy baba legyen!:) majd írd meg az eredményt ha teszteltél! :)
2016. jan. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!