Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magas hő 36.9-37, pecsételő...

Magas hő 36.9-37, pecsételő vérzés, szerdán kellene megjönni-e! Szerintetek baba vagy meg fog rendesen jönni? Kinek hogy alakult ilyenkor?

Figyelt kérdés
Reggel vettem észre a pecsételő vérzést azóta csak most volt a papíron!Alap hő 36.2!Mellem fáj érzékeny nagyon!De a hasam nem görcsöl pedig menszikor már szokott meg előtte is nagyon!
2016. jan. 10. 15:59
 1/8 A kérdező kommentje:
A vérzés barnás rózsaszínes!Ezt elfelejtettem!
2016. jan. 10. 16:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem terhes vagy!
2016. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hú az jó lenne!De nem merek reménykedni!Pár napig erős szurkálást éreztem a jobb petefészkemnél és most meg ez!Nehéz elhinni,hogy talán még is!Szerintetek korai lenne reggel egy tesztet csinálni?Már ha valaki még olvassa ezt!Persze ha nem jön meg addig rendesen!
2016. jan. 10. 16:11
 4/8 anonim ***** válasza:
a beeagyazodas utan még legalabb 2-3 nap mire kinutathato a hcg megfelelo koncentracioban...varj még szerdaig. amugy szerintem is baba. avlanyomnal epp igy pecseteltem mint te, a hom is ennyi volt. most megint terhes vagyok, most nem peseteltem, most az tunt fel hogy nem fajdogalok mensi elott ahogy szoktam...kivartam a nem vartat, ra ket nappal teszteltem a pozit. majd ird meg az eredmenyt
2016. jan. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben megírom mindenképp!Most csak annyi a fura hogy tényleg nem görcsölök pedig máskor már szoktam nem is kicsit!Holnap este fogok írni mert dolgozom!De addig is szívesen olvasnék tapasztalatokat aki ide téved! :) Remélem igazatok lesz és köszi a választ!
2016. jan. 10. 16:22
 6/8 whitelady1 ***** válasza:
Nekem mensi előtt 2 nappal volt rózsaszínes folyasom, aznap este extra halványat teszteltem! Drukkolok
2016. jan. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Sajnos ma hajnalba meg is jött rendesen!Hát ez megint nem az én hónapom volt!pedig már kezdtem reménykedni!De hát majd legközelebb!Még egyszer köszi a válaszokat!
2016. jan. 11. 18:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnalom :( 1#
2016. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!