Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Összefügghet a kevés progeszte...

Összefügghet a kevés progeszteron a menstruáció késéssel?

Figyelt kérdés
Tegnapra nem vártam, nem is jött meg. 8 napig görcsöltem, puffadtam, le akart szakadni a derekam meg a melleim is. Reggel teszteltem x-epillel, negatív. Viszont ma nem görcsöltem csak a mellfájdalom maradt erősen meg a derekam húzódik. 37,2 nmol a 23. Napi progeszteron szintem. Az orvos azt mondta kevés. :( nem adott rá semmit. Esett valaki teherbe ilyen progi szinttel? Hogy alakult? Reménykedhetek?

2016. jan. 14. 15:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nem kevés. Ha leesik a progeszteron, akkor lesz menzesz is, de lehet baba is, ha késik :)
2016. jan. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! :) Azt mondod, hogy nem kevés? Nem értem én ezt az egészet. Tegnap voltam endokrinológusnál, ő mondta, hogy kevés, a felső határnál kéne lennie. Az 59. El is szomorított rendesen. De akkor még tesztelek. ;)
2016. jan. 14. 16:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

attól függ ovu után hányadik napján ennyi a progid!ovu után 1 hétre rá lett ennyi??

2016. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!