Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Petevezeték elzáródása esetén,...

Petevezeték elzáródása esetén, van-e megtermékenyülés úgy, hogy valaki fogamzásgátlót is szedett?

Figyelt kérdés

Tesom erös vérzéssel ment kórházba október 18.-án, de az orvosok nem állapítottak meg nála semmit, volt ultrahangos vizsgálat, terhességi teszt,de azt mondták nem terhes,(Tri-regolt szedett) illetve találtak nála egy cisztát, majd 2 nap múlva hazaküldték,

November2.-án megjött a vérzése,de inkább csak pecsételö volt és 2 napig tartott.November 15.-én elment egy magándokihoz, hogy újra felírassa a fog gátlót, mivel a kórházban azt mondták neki,hogy ne szedje tovább.Ekkor derült ki, hogy pár hetes terhes.Jelenleg 4-5?!! hónapos terhes!!!

Az orvosa szerint, a cisztát bent a kórházban elnézték egy ikerterhességnek, és azért vérzett erösen, mert az egyik magzat akkor ment el...

Valamint azt is hozzátette, hogy ha ezt a babát elveteti akkor soha többé nem is lehet neki másik, mivel a petevezetöje el van záródva.(Nem tudjuk, hogy csak részlegesen, vagy mindkettö)

Vannak kétségeim a dolgot illetöen, hiszen ha valakinek petevezetö elzárodása van akkor,nagyon kicsi az esély arra, hogy bekövetkezzen megtermékenyülés,ráadásul úgy hogy vki gyógyszert szed szinte a 0-val egyenlö az esélye!

A kórházban még ikerterhességröl és egyáltalán semmi féle terhességröl nem volt szó.Akkor most , hogy is van ez?

Hozzáteszem tesom 21 éves, munkanélküli!!!

A család örül a babának, nem erröl van szó, sokkal inkább arról, hogy hogyan lehet elnézni egy ikerterhességet cisztának, és ha már kijelentik az orvosok, hogy ciszta akkor miért írták a zárójelentésére azt, hogy a méhe tiszta, terhesség kizárva, és, hogy ha már akkor el volt záródva a petevezetéke ezt miért nem vették észre a sok vizsgálat során?Poén az egészben , hogy a petevezetöje helyreállt,nincs elzáródás jelenleg, tehát lehet még babája, de pár hetes terhesen döntenie kellett arról, hogy megtartja-e ,mert több NEM lehet!

A teherbe esést megelözöen október 5.én volt meg a vérzése,illetve november 2. -án volt egy kevés, de mint írtam inkább csak barnás pecsételö.(ÉN nem mondanám rendes menstruációnak)

Augusztus 9.-re van kiírva, de ha a tényleges utolsó menstruációt vesszük alapul a terhesség megállapításának szempontjából, akkor már 5 hónapos terhes.

Az a kérdésem, hogy van-e megtermékenyülés ha petevezeték elzáródáa van, és gyógyszert szedett?

Nekem van egy nagyon logikus véleményem a dolgokkal kapcsolatban, ha valakit érdekel priviben leírom!!!


2010. márc. 26. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Mesterséges megtermékenyítéssel teherbe eshet, természetes úton biztosan nem.

Amúgy én fölkeresném a kórházat és meglobogtatnám előttük a zárójelentést amit adtak. Szép kis per lehetne belőle.

2010. márc. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is az jutott eszembe, mint az első válaszolónak: pereljétek be a kórházat, mint a huzat!

Igaz, hogy nagy hercehurca lesz belőle, bíróságra járás, de ez a dolog egy orvosi mulasztás, egy téves diagnózis, ami miatt nehéz helyzetbe került a húgod, stb...


Durva történet amúgy.

Jó egészséget a babának és az anyukájának is...:-)

2010. márc. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen,de mindezt nagyban befolyásolja az, hogy gyógyszert szedett!Szinte ezen az elven kizárt a terhesség, hacsak nem a szentlélek árnyélokta meg:-)

PER:-na igen, még ha az embernek lenne is rá pénze, de ez nem úgy müködik, hogy egyszer el van zárodva és dönts el, hogy mit akarsz , mert több nem lehet, rá pár hónapra meg már nincs semmi baj????

2010. márc. 26. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!