Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet a barátnőm terhes? Ha...

Lehet a barátnőm terhes? Ha igen mennyi rá az esély?

Figyelt kérdés
Ma (tegnap) barátnőmmel szeretkeztünk, ő már nem szűz, én az voltam viszont nem használtunk gumit én féltem hogy gyorsan elmegyek így elsőre, ezért még bőven időben kihúztam és csak a combjára ment belőle kicsi a többi a hasamra, utána pedig csiklóval ment el. Én 1 hónapon belül 14 leszek ő 15 éves. Tudom hülyék voltunk stb stb...

2016. jan. 17. 01:01
 1/5 RRR ***** válasza:

ha amint kihúztad és egyből elélveztél,akkor nagy esélye van,hogy már a hüvelyébe is került sperma

az előváladékról nem is beszélve

tehát simán lehet terhes

2016. jan. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem egyből élveztem el hanem még kiverte és úgy, mert megijedtem nehogy valami történjen, amikor bent volt akkor nem éreztem semmit hogy kifolyt volna, akkor lehet hogy nem jött előváladék?
2016. jan. 17. 01:11
 3/5 anonim válasza:
55%
Íme, modern szülők, lássátok, mit alkottatok!
2016. jan. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előváladék nem érezhető.

Ha nem akarod teherbe ejteni, akkor MINDIG húzz gumit! Mindig!

Arról nem beszélve, hogy akármit össze is szedhettél, ha ő már nem szűz. Gondolom egy jó kis gombás-viszketés, gyulladás sem hiányzik, nem csak a gyerek.

Ha már rá nem vigyázol, legalább magadra vigyázz!


ÉS igen, lehet terhes. Ismerkedj meg a pearl index fogalmával (Google). Amit csináltatok megszakított közösülés, pearl indexe 35 (ilyen rutintalan körülmények között még több). Tehát 100 nőből 35 teherbe esik így egy éven belül. Kell ez neked? Tényleg megéri? Néhány perc egy elcseszett életért cserébe? Mert ilyen hozzáállással a tripper vagy a lapostetű lesz a legkisebb gondod a jövőben, van jó pár gyorsan terjedő csúnyaság még a tarsolyban!

2016. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 éves vagy a barátnőd pedig 15 és engedi a szexet és azt ,hogy óvszer nélkül csináljátok?.........


Kérlek mesélj még! :D


Am viccet félre téve:


A szexualitás az egy jó dolog.

Lehet pozitívumra ,de negatívumra is használni -sajnos-.


Én is tinédzser vagyok és nekem is van barátnőm (nagyon szeretem) ,bár aszonta ,hogy max. ha betölti xy életévét (ami nem sokára lesz ,2016) engedni fogja max. a pettinget ,de ki tudja... ;) :)


Am a kérdéshez:


Nos, ha nem akarsz gyereket akkor SOSE óvszer nélkül csináld.

Óvszert (ha betöltötted a 14-et) simán vehetsz és sokkal jobban megéri ,mivel:


-Nincs frusztráltság és nem tartasz attól ,hogy a barátnőd terhes lesz

-Megelőzi a nemi betegségeket (akár "kis" betegségeket ,akár nagyon durvákat ,mint pl. az AIDS,HIV)

-Ezzel nem szúrod el az életed hátralevő részét


De ,ha gyermeknemzés a cél -amit a te esetedbe kétlek- akkor is érdemes orvossal mindent kivizsgáltatni.


És ,ha óvszert veszel akkor az is nagyon fontos ,hogy a kasszásnál végy ,mivel van esély arra ,hogy egy "kedves" troll kilyukasztotta az óvszereket a polcokon...

Meg aztán amúgy se nevethet ki a kasszás ,de ha mégis ,vagy van valami megjegyzése csak mosolyogj és hagyd figyelmen kívül.


Én szűz vagyok ,de azért ennyit én is tudok. :D


Üdv!

2016. jan. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!