Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kevés arra az esély, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kevés arra az esély, hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Vasárnap reggel múlt el a menzeszem, este pedig együtt voltunk a barátommal. Viszont az óvszer kiszakadt, de észrevettük, és nem ment el bennem. De félek, mert nem egyből vettük észre, és tudom, hogy nem csak magömléskor juthat spermium belém. Menstruáció után nagyon kicsi a terhességre az esély, igaz?

2015. nov. 3. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagyon minimális, szinte semmi, nyugi.

Ne parázz mert akkor pláne késni fog, nem fog megjönni..

De ha biztosra akarsz menni akkor 2 hét mulva tudsz venni egy tesztet (pl a dm-be, kb 1000ft/db)

2015. nov. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen, tudom, valószínűleg fogok venni. és köszönöm szépen a megnyugtató válaszod :D
2015. nov. 3. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.


Talán még annyit megnyugtatásképp,hogy az óvszereken van egy spermicid bevonat.Ami csökkenti a spermium életképességét.

Ami esetleg kijuthatott,nem valószínű hogy célba is ért.

De az esély még ott van.

Az előttem szóló is írta, kb 10-14 nap amit ki kell hogy várj.


Üdv.

2015. nov. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se nagy az esély rá. Viszont nem minden óvszeren van spermicides bevonat, figyelni kell mit vesz az ember.

27F

2015. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!