Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi lehet rá az esély,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi lehet rá az esély, hogy terhes lettem? Kifelejtettem egy szemet a fogamzásgátlóból.

Figyelt kérdés
Elfelejtettem bevenni a 10. szemet csütörtökön, de annyira, hogy másnap este jöttem rá, amikor a következőt kellett bevenni. A kihagyottat már nem vettem be, hanem szedtem tovább rendesen. Tehát bevettem a péntekit és a szombatit rendesen és a többit is, a párommal vasárnap voltunk együtt. Szerintetek mennyi lehet rá az esély, hogy teherbe estem?
2015. okt. 27. 10:52
 1/9 anonim ***** válasza:
nem leszel terhes, a kialakult védelem nem fog hirtelen elmúlni:)
2015. okt. 27. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nagyjából 0% :)
2015. okt. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem, hogy igazatok van. 3 éve szedem a tablettát, de még sosem volt velem ilyen. Gondoltam arra is, hogy elmegyek esemény utániért, de úgy hallottam, hogy azt fogamzásgátló mellett nem szabad.
2015. okt. 27. 10:57
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Olvasd el a betegtájékoztatót hülye gyerek.
2015. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Abban igazad van 4-es, hogy nem a gyakorin kéne elsőként érdeklődnie, de normálisan is lehet közölni a másikkal.
2015. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
havi egy peteérésed van..tabletta mellett semennyi, mert azt gátolja...számold ki mennyi esélyed lehet :D
2015. okt. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Miert nem olvasod el a papirjat? Az enyem pl olyan h ha elfelejtettem bevenni es csak masnap jut eszembe akkor kettot kell bevennem
2015. okt. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nincs ra esely ne aggodj. Nekem volt durva honapom h kihagytam harmat nem volt gond. Stresszes idoszakbN elofordul.
2015. okt. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
3 éve szeded, és nem tudod h még 7 napig védelmet nyújt?
2015. okt. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!