Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a menstruáció előtt egy...

Ha a menstruáció előtt egy két nappal történik a fogantatás, akkor még megjön a menstruáció abban a ciklusban, vagy már nem?

Figyelt kérdés

2016. jan. 17. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted, ha akkor lökődik ki a petéd? És miből gondolod, hogy akkor volt ovud? (mert ha menzesz előtt pozi az lh-teszted, az nem peteérést jelez, hanem a közelgő menzeszt, hogy pár nap és megjön, ilyenkor is megemelkedik az lh-szint)
2016. jan. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megjön. Annyi idő alatt még a megtermékenyített petesejt le sem jut a méhbe. 10-14 nap a megtermékenyüléstől a beágyazódásig.
2016. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azért gondoltam, mert pozitív volt az ovulációs teszt és több helyen olvastam, hogy volt akinek ilyentájt fogant babája.

Habár biológiailag úgy tudom elvileg kevés esély van rá.

2016. jan. 17. 16:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, akkor már nem fog megjönni. Ha megjönne, nem tudna beágyazódni a petesejt, és nem jönne létre terhesség. Én is így voltam :)
2016. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!