Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ebből nagy eséllye...

Szerintetek ebből nagy eséllyel lehet baba? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Az igazság az, hogy szex előtt a barátom belém rakta a kezét, ami kicsit előváladékos volt. Produkáltam tüneteket: mellbimbófájdalom, alhasi szurkálás stb. A ciklusom 27.napján megjött a menstruációm. Majdnem 6 napig tartott, kicsikét kevesebb volt mint szokott, de élénkpiros, mint máskor is szokott lenni. Reggelente sok volt, 3 óra alatt átáztam, szinte.

A menstruációm 5. napján teszteltem egyet este, negatívat. A mensi elmúlása után, 1 nappal /az előző teszt után 3 nappal. Tehát ha nem jött vna meg akkor a 34.napon/ mégegyet reggeli vizeletből: negatív lett, az is. Viszont most, kicsit szúrnak mint a petefészkeim, a mellem picikét ill. Nagyon hányingerem van /lehetséges akár vírus is elvileg mert 1-2 barátnőmnek is fájt a gyomra/ és sokat pisilok, pedig ez 1 hete nem jelentkezett. Ez mennyi eséllyel lehet terhesség menstruáció, 2 nega teszt ellenére? 2 teszt már kimutatná? Nagyon nem jönne jól egy baba, 17 évesen. Válaszotokat, türelmeteket köszönöm szépen! Egy kétségbe esett kérdező.



2015. szept. 19. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis. De máskor törölje már meg a mancsát.
2015. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A peteérés után 37 is volt. Majd mensi előtt lement 35,8-36-ra. Azóta 36 fokos vagyok, ma is.
2015. szept. 19. 14:50
 3/8 anonim válasza:
88%
Te produkálod a tüneteket,az agyad játszik veled.Nyugodj le és elmúlnak a tünetek.
2015. szept. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nagyon-nagyon-nagyon szépen köszönöm a gyors és korrekt válaszokat!!!

Remélem lesz aki még leírja a véleményét.

2015. szept. 19. 14:54
 5/8 anonim ***** válasza:

Először is a menszesz idején csak élénkpiros vér volt vagy ilyen nyálkadarabok is? Ha volt nyálkadarab, akkor nyugi, levált a méhfal nyálkahártyája, így nem igazán van miben bárminek is megtapadnia, minimális az esély a terhességre. Ha nagyon rá vagy fixálva, hogy terhes is lehetsz simán tudsz tüneteket produkálni vagy úgy érzed, hogy ez biztos azért van, mert... pedig általában mindig vannak ilyen tüneteid csak nem foglalkozol vele. A saját megnyugtatásodra a következő menszesz előtt csinálj tesztet, ha akkor is negatív akkor végérvényesen megnyugodhatsz, főleg ha meg is jön.


De máskor tényleg figyeljen oda jobban a barátod.

2015. szept. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm szépen a válaszod! Hát a menzeszem ilyen nyúlós-nyálkás volt. Néha barnás, de mégis piros.

Lehet, hogy produkálnék ilyeneket akkor is, ha nem izgulnék. Csak most fokozottan. Természetesen mostmár mindketten nagyon odafigyelünk! Véletlen baleset volt.

2015. szept. 19. 15:11
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy terhes.
2015. szept. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2015. szept. 19. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!