Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradt egy tabletta. Mennyi...

Kimaradt egy tabletta. Mennyi az esély rá, hogy terhes vagyok/leszek?

Figyelt kérdés
Még szilveszterkor együtt voltunk barátommal,de ugy hogy nem ment el bennem.Aznap volt az utolso tabletta mentes napom,tehát másnap(1.én) kezdetem meg az uj levél szedését.Tegnap elfelejtettem bevenni a tablettàt és csak most a maival együtt potoltam.Viszont azota(szilveszter ota)nem volt szexuális kapcsolatom.Igy lehetek terhes vagy felesleges aggodnom?
2016. jan. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
7 napig használjatok óvszert és kizárt a terhesség. A spermiumok élnek egy ideig de ez 3-5 nap, nem 2 és fél hét. :)
2016. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ettől nem lehetsz terhes. Akkor lenne rá minimális esély, ha a kimaradt tabletta előtti héten lett volna szexuális kapcsolatod. Egyébként mindez részletesen le van írva a tablettád betegtájékoztatójában.
2016. jan. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már nagyon sokat elfelejtettem a 4 év alatt. Vagy reggel vettem be ha volt rá lehetőségem, vagy 1 kimaradt. Nem maradtam terhes.
2016. jan. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha több mint két hét eltelt, nem lehetsz terhes, ne aggódj. :) Arra figyelj, hogy most egy hétig védekezettek óvszerrel is.
2016. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!