Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az E vitamint a ciklus elején...

Az E vitamint a ciklus elején kezdjem szedni? Vagy úgy is jó, hogy a ciklus 12. napján kezdem el?

Figyelt kérdés

Vékony a méhnyálkahártyás és szinte alig menstruálok.

Este megyek orvoshoz, ha javasolja akkor szednék E vitamint is a barátcserje mellé. De lehetne akár holnaptól is?



2016. jan. 18. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
elkezdheted de ovulációkor abba kell hagyni, mert ha sikeres a megtermékenyülés, a magzatra már káros lehet...tehát mindig ovu előtt szabad csak szedni, a ciklus első felében...de ezt nyilván ő is fogja mondani.
2016. jan. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erre kíváncsi leszek mit mondaz orvos. Nekem 3 orvos 3 felet mondott....az egyik hogy egész cikluson át a másik h csak pé ig a 3.meg hogy egész terhesség alatt....
2016. jan. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Mindenképp megírom, miket fog mondani.

Sajnos nekem elég gyér a mensim, szinte nincs is, legutóbb viszont talált egy cisztát az egyik petefészkemben. Hormonális vérvétel 3. napi megvolt már, 21. napi még nem.

Most a ciklus 11. napoján vagyok.

Kíváncsi vagyok, miket fog mondani, mert elkezdtem szedni a barátcserjét és a cickafark teát inni, ovu után pedig palástfüvet szeretnék.

A cickafark teára is vki azt mondja, ciszta esetén nem szabad, más meg kifejezetten javasolja is, mert neki attól fel is szívódott, így erre is rá akarok kérdezni.

Sajnos megjelent nálam a barnázás is, legutóbb egy hétig volt... erre is szeretnék választ kapni.

A méhnyálkahártyám a legutóbb mensi előtt egy héttel 5 mm volt, szeretnénk babát, mindent megteszünk, csak mondja meg mit kell.

2016. jan. 18. 14:11
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok. Tegnap voltam orvosnál.

El sem hiszem nagy boldogságomban, de a ciszta, amit sűrű bennékűnek állapított meg, és 99% eséllyek csak műtétileg távolítható el, eltűnt!!! Nem tudom, hogy a tea, a barátcserje, a karácsonyi nyugi, vagy mi segített, de vmiért azt gondolom, ezek kombinációja segített együtt.

A vitaminokra és táplálékkiegészítőkre, teákra az orvos, hogy nyugodtan szedjem, ártani nem ártanak, meglátjuk majd az eredményeket.

Nekem nagyon vékony a méhnyálkahártyám, és a vérzésem kevés, így ha meglesznek a hormonális vértesztek eredményei, mennem kell majd vissza. Na, addig iszom majd a teákat, szedem a bogyókat, hátha már előtte is tud egy kicsit segíteni.

2016. jan. 19. 08:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt kihagytam, hogy valószínű lehet, hogy az egy heti barnázás a ciszta miatt lehetett, lehet, vér volt benne, és kipukkadt, vagy ki tudja, az emberi test csinál dolgokat :)
2016. jan. 19. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Hogy alakult a nyálkahártyád? Sikerült azóta a baba? És szeded az E vitamint és teákat iszod?
2016. jún. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia, baba még nincs, töretlenük szedem az e-vitamint, de a teákat nem, mert csak összekuszálta a ciklusomat. Azóta kiderült egy ir, ami miatt meforalt szedek és inofolicot. Edzés, diéta, de baba még nincs. :(
2016. jún. 20. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!