Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2. hónapja nem jött meg,3...

2. hónapja nem jött meg,3 napja kellett volna neki újra hiszen a december kimaradt. A teszten ott volt a 2. csík is vastagon. Várandós vagyok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok jól, néha a hányás kerülget és émelygek. Van mikor zabálok máskor meg elhányom majdnem magam. A melleim nagyon érzékenyek, tele vagyok pattanással. Ma délután megyünk nőgyógyászhoz. Mennyi az esélye annak, hogy várandós vagyok? Már nagyon szeretnénk babát.

2016. jan. 19. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
99,9% Gratulálok! Lehet, hogy már 7-8 hetes vagy és a decemberi is a baba miatt maradt ki.
2016. jan. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Erős pozitív teszttel nagyon valószínű, de ha rendetlen a menstruációd, akkor nem lehet tudni, hogy mikor fogant, így az ultrahang még nem biztos, hogy kimutatja.
2016. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
megismételtem a tesztet ma reggel is és az is erős volt
2016. jan. 19. 11:27
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ha már decemberben is kimaradt, kb. 8 hetes terhes lehetsz.
2016. jan. 19. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :) Tuti, hogy baba lesz :)
2016. jan. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gratulàlok,mire mész arra már szivhang is lessz bőven;)
2016. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
igen beigazolta az ultrahang is, 7 hetes terhes vagyok :)))
2016. jan. 21. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!