Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteééréskor canesten?

Peteééréskor canesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A napokban lesz peteéérésem, már van nyák, szúrkál a hasam is. Viszont peteérés és az utolsó mensi előtt viszkető folyásom volt odalent. Ha a párommal együtt vagyunk ő is viszket tőle. Nem szagos, csak fehér és bővebb a normálnál. Úgy gondolom, hogy gombás fertőzésem lehet.. Vettem canesten kombit, a 3 naposat, de nem tudom, hogy szabad-e használni akkor, amikor ovu van..Babát szeretnénk és nem tudom milyen hatással lehet a spermára.. Várjunk pár napot és kezdjük el a kezelést mindketten. vagy elkezdhetjük most is? Köszönöm

2016. jan. 19. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:

Persze, semmilyen hatással nem lesz rá. De ha megnyugtat, várjatok!


Nem akarsz egyébként orvoshoz menni? mert ha gombád van, kezelni is lehet azt rendesen, nemcsak canestennel. terhesség alatt viszont csak külsőleg szokták engedni, ami ugye...hát finoman szólva sem használ túlzottan.:)


sőt, ha visszatérő gombád van, akkor inzulin problémád is lehet, ami a terhességnél sem mindegy, esetleg azon is érdemes lenne gondolkodni.

2016. jan. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!