Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Használhatok Canesten kombit...

Használhatok Canesten kombit ha pont a petérés utáni időszakban vagyok?

Figyelt kérdés
Kicsit fáj a petefészkem és kellemetlen folyásom is van. A nőgyógyászt csak telefonon értem el, ő a Canesten kombit ajánlotta, a patikus szintén. próbálkozós időszakban vagyunk, szerdán volt pozi az ovutesztem. Ti mit gondoltok, árthat esetleg a beágyazódásnál vagy csökkenti a teherbeesés esélyét?
2015. szept. 4. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanígy voltam, nagyon sokat idegeskedtem miatta, hogy mi legyen. Rá van írva,hogy terhesség alatt nem használható AZ APPLIKÁTOR, de maga a gyógyszer igen. Így én elhasználtam,és rá pár hétre pozítívat teszteltem . Minden rendben volt, ráadásul nekem a huszonvalahanyadik héten is előjött a probléma, ekkor is ezt írta fel a doki. Kisfiam már 1 éves, minden rendben van vele. :) De mondom, én is sokat izgultam rajta, és ha megint így lennék, sem lennék nyugodt. De ha doki írta fel, és ő jónak látja, végül is nekem sem lett gondom. + ez esetben a gyulladás sem tesz jót, ugye, muszály kezelni.
2015. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igen, applikátor nélkül használnám. Félek, hogy ha jobban elterjed a gyulladás akkor csak rosszabb lenne.

2015. szept. 4. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!