Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mult héten 2pozitiv tesztet...

Mult héten 2pozitiv tesztet csináltam, rá 2napra megjött időben ahogy szokott, kevesebb és csak 2-3napig tartott Azota legalább 4tesztet csináltam van amelyik negativ, másik halvány pozitiv. Az orvos semmit nem lát. Lehet ebből baba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 9. 19:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Lehet, de lehet mehenkivuli terhesseg is.
2014. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mit mond a doki? A terhességi tesztek nem szoktak pozitív irányban csalni, csak negatívat mutat helytelenül (azt viszont sokszor), úgyhogy szerintem valaminek történnie kellett, hogy még mindig terhes vagy-e azt nem tudom.
2014. szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azt mondta,hogy nem lát terhességet,bár lehet nagyon korai még,illetve elmehetett a vérzéssel együtt.Csinált tesztet is de negativ lett :(
2014. szept. 9. 20:01
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűbb ha azt gondolod, hogy nem vagy terhes, mert nem nagy a valószínűsége, és ha esetleg mégis, akkor majd biztosan nagyon fogsz örülni neki, de szerintem ne éld bele magad.
2014. szept. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt a legnehezebb,nem venni tudomást rola :/ de a kérdések nem hagynak nyugodni :(
2014. szept. 9. 20:11
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A HCG fokozatosan ütül ki a szervezetből. Ezért van az, hogy pl vetélés után, még egy rövid ideig pozitív a teszt. Azért volt még mensi után pozi teszted is, mert még nem ürült ki teljesen. Van ilyen, hogy tesztelsz pozit, aztán megjön, mert mégsem sikerült megtapadni. Ezért nem érdemes nemvárt előtt tesztelni. Most csak magadat idegesíted és szomorkodsz, hogy pedig ott volt. Ráadásul hiú ábrándokban ringatod magad. Lehet, hogy ez most kegyetlen, de nem vagy terhes sajnos.

Legközelebb csak akkor tesztelj, ha kimarad.

Drukkolok, hogy hamar összejöjjön.

2014. szept. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szerdátol péntekig tartott a mensim,azota is fáj a derekam meg a hasam is.Egyszerüen nem tudom elfogadni hogy nincs baba,nem is véreztem nagyon és nem is görcsöltem.Áltatom magam mint egy kisgyerek....
2014. szept. 9. 21:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, azt csinálod. Most nem jött össze, nem sikerül az olyan hamar, mint ahogyan sokan hiszik. A környezetemben vannak, akik évekig vártak, hogy sikerüljön.
2014. szept. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom, velem is hasonló történt.Késett 2 napot, megcsináltam a tesztet, pozitív lett, rá 3-4 napra barnázás, majd vérzés.Reméltem, hogy megmarad de nem maradt meg sajnos.Mondta akkor a doki, hogy csak megvastagodott nyálkahártyát lát, tehát úgy néz ki elvetéltem.Azt mondja sajnos a nők 90%-a elvetél egyszer életében csak sokan nem veszik észre mert csak késett menstruációnak gondolják.Sajnos ez van :(

(Így 3 terhességből van 2 gyerkőcöm, és most járok a 4. terhességnél a 17. héten)

2014. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Gratulálok neked! :) nekem nem mondták konkrétan,hogy elment a baba,neheziti a helyzetem,hogy nem Magyarországon élek,nem értek mindent teljesen.Pénteken vissza kell mennem,addig is csak reménykedni tudok.Pár éve hasonlo képpen jártam,3héten keresztül nem látták a terhességet,közben véreztem is,majd a vérzés után elmentem orvoshoz ujra,egy másikhoz,aki gratulált.Most ez az egy reményem maradt,hátha most is igy lesz :)
2014. szept. 9. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!