Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó távozása után mennyi...

Edus83 kérdése:

Nyákdugó távozása után mennyi idő a van a szülésig? Reggel elment, legalább is azt hiszem, nyákos halvány barnás rózsaszínes valami jött belőlem, de azóta csak a keményedés van de semmi fájdalom! Holnap megyek dokihoz! DE AZÓTA SEMMI FOLYÁS!

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom, hogy ez változó, van aki csak 1 hét múlva szül nyákdugó távozása után.
2010. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes kérdés, változó. Nekem akkor ment el, mikor a doki vizsgált, aztán másnapra lett meg a bébi, de előtte már fájdogáltam.De nekem a dokim azt mondta, ha a nyákdugó elment, vagy csak halovány vércsepp, vagy rózsaszín ízé, akkor is menjek be, mert lehet h levált a lepény, de fönt, és akkor nem ömlik a vér, hanem csak szivárog, viszont a baba miatt jobb ha lát a doki. Sztem hívd fel telefonon, és kérdezd meg, úgyis vszínű azt mondják, menj be, max hazaküldenek.
2010. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet tudni. Felgyorsulhatnak az események, de még hetek is eltelhetnek addig.

Hányadik héten vagy?

A dokid talán más tünetekből jobban be tudja saccolni Neked.

Jó készülődést, szép szülést!

2010. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
36HETES VAGYOK MÉG CSAK:((!!!!HOLNAP REGGEL MEGYEK CTG.RE.HA ADDIG NEM TÖRTÉNIK SEMMI!!
2010. jan. 11. 14:59
 5/8 anonim ***** válasza:

No akkor ne izgulj! Még bent maradhat a babád egy darabig.

Nekem a második gyerekemmel a 34. héten elment, és vissza is termelődött, úgyhogy szülés előtt egy héttel "újra elment". Semmi pánik! A doki majd megnyugtat. (Egyébként ha egy hét múlva szülsz, már nem lesz koraszülött sem, szóval végső soron az sem lenne baj.) Addig meg pihenj!

harmadik

2010. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az elsőnél a szülés előtt pár órával távozott a nyákdugó, egy héttel túl hordtam a kislányomat; a másodiknál a 36. héten. Bementem a kórházba, de hazazavartak. A 40. hét után egy nappal született a fiam. Szerintem közöld a dokival, hogy mi történt, de ha semmi fájás, vagy magzatvízszivárgás nincs, akkor ezzel nem kell foglalkoznod. De ha az megnyugtat, akkor hívd fel az orvosodat és beszélj vele!
2010. jan. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem két részletben távozott,egyik nap elment máásik nap jöttek a fájások. Akkor már bent feküdtem a kórházba túlhordással.
2010. jan. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem még múlt hét kedden ment, még itt vagyok egyben! Az a különbség, hogy én már nagyon mennék szülni.

Szerintem ne aggódj, biztos van még időd, holnap szólsz a dokinak, és minden rendben lesz.

Nekem egyébként azóta is barnás folyásom van, neked meg nincs semmi, ez azért jó jel!

2010. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!