Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1babámat várom és elkell...

1babámat várom és elkell vetetnem komoly okból? Mennyire fáj a műtét előtti tágítás? Mivel tágítottak, ez kb. mennyi idő? Vákumos műtét? Aki ezen átment írjon!

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 17:42
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon fáj, ha még nem szültél (jobb felkészülni) ,zselével csinálják már több helyen, de sok óra kell hozzá. Két vagy három darabra szakítják az embriót és kivákuuozzák. ÉS ez csak a fizikai része.
2010. márc. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Jaj, sajnalom.

Nekem is el kellett vetetnem nagyon komoly okok miatt egy babamat,es nem fogok hazudni, a tagitas borzalmas volt.

Kaptam valami huvelytablettat, es elkuldtek lefekudni...es azt mondtak, hogy aludjak...aha...nagyon fajt, a tapetat kapartam...

Mostmar tudom, hogy szulesi fajdalmakkal egyenerteku volt a dolog.

A vakumos mutetet altatasban vegeztek, utana nem fajt kicsit sem, 1 hetig vereztem, es ra 2 honapra megjott normalisan.

Azota szuletem egy egeszseges babat.

Sok sikert, es kerj fajdalom csillapitot!!!!

2010. márc. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kellemes amikor felrakják a tágítót.Utána 24óra folyamatos fekvés,különben leesik a tágitó,és semmit nem ér.Testileg még haggyán a fájdalom,na de lelkileg?!

Sok szerencsét!

2010. márc. 27. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem egyáltalán nem fáj.Nekem is el kellett venni,mert nem volt szivhangja.Felrakták a laminália pálcikát,az a legkellemetlenebb része,utána a tágulás 2-3 óra,aztán a mütét,10 perc, délután már mentem haza.A tágulás se fájt,csak mint amikor megjön.csak azért mondom,mert nem mindenkinek borzalmas.Na de a lelki része...
2010. márc. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is volt tágításom.Nekem egy növényi rosttal tágították a méhszájat ami olyan elven működött mint a tampon megszívta magát nedvességgel és úgy tágított.Nekem kb.olyan görcseim voltak mint mensikor csak valamivel erősebbek!Nekem az érzéstelenítő injekció fájt jobban amit akkor adtak a méhszájamba mikor felhelyezték a tágítót.Ez már tíz éve volt így nem tudom mennyit fejlődött az orvostudomány de a lelki része a legfájdalmasabb az biztos!Jó egészséget és mielőbbi lelki megnyugvást!
2010. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Annyira fáj mintha téged tépnének szét.Nekem ennyire fájt.De függ az embertől.Miért kell a terhességet megszakítani?
2010. márc. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És még hozzátenném hogy a lelked is fáj.Előző voltam
2010. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!