Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Én nem értem mit...

Lombikosok! Én nem értem mit támogat a TB a lombik kezeléseken? , amikor mindenért fizetni kell a Kaáliban, elég komoly összegeket!?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 15. 21:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Egyszerű a válasz!Nem a Kaáliba kell járni.Mi a Budai Meddőségibe jártunk,ott "csak" a gyógyszereké kellett fizetni.szerencsére nekünk elég volt az inszem,és a másodikra baba lett.Mi is mérlegeltük anno,hogy menjünk-e a Kaáliba,de inkább a Budainál döntöttünk,nem bántam meg!
2011. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi kedves válaszoló,de ez nem adott választ az én kérdésemre.
2011. ápr. 15. 21:27
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem elég egyértelmű választ adott az első. Azért fizetsz súlyos pénzeket a Kaáliban, mert az magáncég. Magánrendeléseket meg nem támogat a TB.
2011. ápr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a Kaáliban "csak" a gyógyszert kell fizetni (az sem kevés), míg pl. egy magánklinikán meg lehet nézni, mi mindenért kérnek komoly összegeket.

[link]

2011. ápr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Manka68 ***** válasza:

Sziasztok!


Én Kaális vagyok.

Nem kell mindenért fizetni!!!

Amiért kell, mert nem TB-re megy : a legelső konzultáció, kb 12ezer volt nekünk és az előzetes vizsgálatok, ha nem csináltattad meg TB-re máshol (elfogadják a hozott leleteket is!!!)

Ezen kívül csak a gyógyszereket kell kifizetni, mint máshol, és nincs hálapénz! Nem, hogy nem várják el, de nem is szabad!!!

Nekem a gyógyszerek ára volt kb 80ezer. Semmi másért nem fizettem.


Kedves Kérdező! Mi volt neked az a komoly összeg, és mire kellett kifizetned?

2011. ápr. 16. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A konzultáció 13000ft,az alaphormon vérvizsgálat 14000,a férjem spermavizsgálata 16500,eddig,és még sehol sem járunk szinte.De azt még nem tudom hogy a leszívásért és a beültetésért is kell fizetni?
2011. ápr. 16. 09:01
 8/15 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem! Ahogy Manka írta nekünk is annyit kelett fizetni, mert a vitt eredményeket el fogadják. Nekünk a gyógyszerek és az inyekciók 65 ezerbe kerültek. Ilyeneket mint a kérdezőnek nem kelett fizetni. Én is kaális vagyok.
2011. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Manka68 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Te a vizsgálatokat is náluk csináltattad, mint írtam, azokat tényleg fizetni kell. De megteheted, hogy amikor a dokid kiír egy vizsgálatot, akkor azt TB-re csináltatod meg a rendes nődikdnál. Elfogadják a leleteket, akárhol csináltatod meg a vizsgálatokat. Viszont náluk sokkal gyorsabban megy minden. :-)

Onnantól, hogy azt mondja a doki, hogy kezdd el a gyógyszereket, már minden TB-re megy, egészen az első terhes ultrahangig bezárólag.

Persze a gyógyszereket ki kell fizetni, ahogy máshol is.

Nem TB alapon, kb 3-4százezer forint lenne maga az eljárás.

Drukkolok neked, hogy sikerüljön!!

2011. ápr. 17. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Manka a segítséged és a biztatásodat is:)

Egyébként te hol jársz a Kaális folyamatokban?Vagy már sikerült és kismama vagy?

2011. ápr. 17. 14:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!