Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi előtt 2 napig barnáztam...

Mensi előtt 2 napig barnáztam aztán rendesen megjött, mitől lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
Elkezdtünk próbálkozni a párommal,1-én már nem védekeztünk letöltöttem egy ciklus naptárat ès kiderült a beírt adatok alapján (ciklushossz, vérzéhossza) hogy pont 1-től 6-ig termékeny időszakom van/volt! Utána 2 naponta együtt is voltunk! Most kellett megjönnie 19-én tegnap, hát sajnos meg is jött, de 17-én hetfőn és 18. -án kedden tehát előtte 2 nap is "barnáztam" nekem ilyen még soha nem volt, ha megjött mindig rendesen megjött nem kezdődött barnázással és rendes mennyiség is volt most pedig úgy vettem észre hogy sokkal kevesebb a vérzés is mint lenni szokott! A mellbimbóm is èg ilyet sem tapasztaltam! Meg 1 héttel mensi előtt már görcsölt a hasam mintha meg akart volna jönni és szúrt is minta késsel böködték volna belülről, ezt sem tudom hova tenni mert ilyen sem volt még nekem csak akkor görcsöl a hasam ha megjön és akkor is csak előtte 1 vagy 2 nappal nem pedig 1 héttel! Mitől lehet ez?
2016. jan. 20. 07:41
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm ha valaki segít nekem mert esetleg tapasztalt már ilyet vagy ehez hasonlót ! :)
2016. jan. 20. 07:44
 2/8 anonim ***** válasza:

Milyen védekezési módot alkalmaztatok eddig? Ha tablettát, akkor nem érdemes viszonyítgatni az előző ciklusokhoz. Ha nem, akkor már lehet gondolkozni, de szerintem felesleges. Ha tényleg Megjött a menstruációd, bármi is okozta a panaszaidat-pms, hormonzavae, esetleg kezdődő de sikertelen beágyazódás, új ciklussal indulsz, ahol minden esélyed megvan teherbe esni!!! :)

Ha már esetleg több ilyen jellegű cikluson vagy túl, érdemes lehet elmenni nődokihoz, ő hogy látja.

Mihamarabbi babavárást kívánok!

2016. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezek a ciklusnaptárak nem annyira megbízhatók. A napokat számolják pedig nekem pl 26 napis ciklusnál tudom hogy 10. Napon volt peteérés. Pedig ilyen ciklusnaptár szerint 12. Napon kellett volna lennie. Inkább figyeld a tested jelzéseit abból simán tudod hogy mikor van peteérés. Pl megváltozik a hüvelyváladék, nyúlós tojásfehérjére emlékesztető dolog lesz. Elkezdhet szúrni a hasad oldalt a petefészkek körül. Én pl mindig akkor kívántam a csokit! Nem vagyok édesszájú de peteéréskor csokit ettem mindig. Vagy vehetsz ovulációs tesztet is. Hogy a kérdésedre válaszoljak barnázás lehet hormonprobléma, de ha nem olyan a vérzés mint lenni szokott csinálhatsz tesztet, hátha 😊 van akinek megjön és közben meg van baba.
2016. jan. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaja azt kifelejtettem pedig talán a legfontosabb, hogy ha nem a megszokott a menstruáció, van egy kevés esélye, hogy azért mert terhes vagy! Csinálj egy tesztet! :)
2016. jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Progeszteron hiány is lehet, jó lenne tudni hogyan védekeztetek eddig :-)
2016. jan. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, az sajnos nem jó, ha a mensi előtt pár óránál többet barnázol. Ez többnyire enyhe hormon-egyensúly megbillenésre utal, általában progeszteron hiányra. Ez azért baj, mert ha nincs elég progeszteron, nem tud kellőképp megvastagodni a méhnyálkahártya, hogy beágyazódhasson a baba. Keress rá a neten a progeszteron-hiányra, találsz sok tanácsot!
2016. jan. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat aranyosak vagytok! :) eddig megszakítással védekeztünk illetve óvszerrel! Még leírok pár dolgot ami fontos lehet ilyenkor! Pajzsmirigy alulműködésem van,amire gyógyszert is szedek Letroxot 150-et minden reggel,aztán van egy microadenoma-m amire bromocriptint szedek ! És szívritmus szabályzót 120-as pulzusra! Remélem azért nekem is van esély a boldogságra és összejön a pici !
2016. jan. 20. 11:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy összejöhet, csak sok türelem kell hozzá! Majd beszéld át a nőgyógyászoddal, hogy mi lehet az összefüggés a gyógyszerek meg a barnázás között. Szurkolunk!
2016. jan. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!